Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna 2 nie przełącza na gaz

23 Lis 2014 08:27 1392 11
  • Poziom 11  
    Witam kolegów mam pytanie co do LAguny. A mianowicie laguna na benzynie śmiga aż miło, ale po przełączeniu jej na gaz mam sygnał w postaci piii, piii, piii i moje pytanie jest takie co może być przyczyną takiego zachowania się instalacji LPG dodam że wskaźnik na butli pokazuje połowę zbiornika. Z góry dziękuję za pomoc.
  • Poziom 11  
    ale mówisz o wtrysku paliwa?
  • Poziom 21  
    Adam27355 napisał:
    A mianowicie laguna na benzynie śmiga aż miło

No weź się zastanów...

Problem pojawił się nagle? Filtry kiedy wymieniane?
  • Poziom 43  
    Adam27355 napisał:
    moje pytanie jest takie co może być przyczyną takiego zachowania się instalacji LPG

Sterownik gazu zdiagnozował stan uniemożliwiający przełacznie na LPG.
    POdepnij komputer i się dowiedz.
  • Poziom 11  
    A jest opcja że wskaźnik na butli oszukuje?
  • Poziom 43  
    Wskaźnik nic nie ma do przełączania.
  • Poziom 21  
    Adam27355 napisał:
    A jest opcja że wskaźnik na butli oszukuje?

A po wystąpieniu problemów próbowałeś zatankować gaz? Zrób co sugerował kolega Strumien swiadomosci swia.
    Na moje pytanie też nie raczyłeś dać odpowiedzi.
  • Poziom 13  
    ten dzwiek oznacza blad na kompie do gazu ze jest uszkodzony ktorys wtrysk albo czujnik cisnienia albo cisnienie masz za male podlacz interfejs i zdiagnozuj na alllegro kupisz za 50 zl
  • Poziom 11  
    Filtry jakiś miesiąc temu wymienione.

Dodano po 8 [sekundy]:

Filtry jakiś miesiąc temu wymienione.
  • Poziom 18  
    Przyczyn może być baaaaaaaaaaardzo wiele, do puki nie podłączysz komputera to jak szukanie igły.
    Uruchom silnik, po sygnalizacji błędu przez centralkę LPG sprawdź czy jest ciśnienie na wężu przed wtryskami. Jego brak to uszkodzenie lub wadliwe działanie zaworu na reduktorze lub zaworze butli, a może tylko wypięty któryś z przewodów.
  • Poziom 11  
    Panowie dziękuje za sugestie. Naprawiłem przyczyną byl przewód idący od przełącznika w kabinie do reszty instalacji.