Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zamienność dysków w dekoderach PVR Cyfrowego Polsatu i Orange

23 Lis 2014 12:29 2475 7
 • Poziom 6  
  Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie dysku twardego używanego do nagrywania programów w dekoderach PVR Sagemcom 88.Czy dysku z dekodera Cyfrowego Polsatu ESI 88 można używać w dekoderach Orange Sagemcom UHD 88 bądź UHD 86 IPTV? Jeśli ktoś miał już taki przypadek proszę o podpowiedź gdyż nie mam ochoty wydawać ok 200 lub 300 zet na nowy dysk w salonie Orange (na aukcjach można trafić dużo taniej)
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 10  
  Przyłączam się do prośby bo dyski z polsatu (używane) są dostępne w lepszej cenie
 • Poziom 10  
  Ponawiam zapytanie bo mam ten sam problem.
 • Poziom 11  
  Cześć
  Mam taki dysk z dekodera polsatu działał 15 minut temu w tym dekoderze, więc mam pewność, że jest sprawny. Przy próbie włożenia go do dekodera UHT88 dostałem brzydki komunikat że dysk nie działa. Formatowanie też nic nie pomogło.

  Kontakt z infolinią orange zakończył się skwitowaniem, że to nie ich dysk i nie wiedzą czemu dysk od INNEGO dostawcy telewizji nie działa. Zasugerowali, że tam może być jakiś soft instalowany przez dostawcę lub dekoder.

  A jeśli tak to może da się mu wyczyścić flash żeby jednak dało się tego używać. Niestety przerasta to moje możliwości. Wesprze ktoś?

  pozdrawiam
  mW
 • Poziom 10  
  Czyli masz dysk od ESI88 Polsatu i używasz w UHD88 Orange? Działa bez problemu?
 • Poziom 6  
  Niestety operatorzy bronią się przed zamianą dysków przez instalację oprogramowania bądź na samych dyskach lub w dekoderach uniemożliwiając w ten sposób korzystanie z dysków innych operatorów. tak więc nie ma zamienności pomimo tych samych(bardzo podobnych) dekoderów. I to by w zasadzie kończyło temat