Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie mogę uśpić telefonu iPhone 4.

23 Lis 2014 13:46 1059 5
  • Poziom 2  
    Jestem na tym forum pierwszy raz , więc sorki jak coś źle zamieściłam ;). Mam problem z moim iphonem ... Telefon co jakiś czas chce się sam wyłączyć tzn. pojawia się ekran jakbym mu przytrzymała przycisk power. Ponadto czasem sam się blokuje mimo iż wcale nie przestałam "dotykać ekranu" . Przycisk power nie działa jeśli chce uśpić iphona, ale da się nim włączyć i wyłączyć telefon. Co mu jest pomocy ! Dodam że telefon miał ostatnio wymienianą płytę główną jest szansa że ktoś coś źle podpiął?
  • Poziom 33  
    Raczej uszkodzona tasma włącznika
  • Poziom 12  
    Z jakiego powodu telefon mial wymieniana plyte glowna? Byla montowana nowa czy uzywana. Przyczyna bedzie prawdopodobnie lezala jak kolega "tele_sim" sugeruje po stronie flexa.
  • Poziom 2  
    Mam dwa iPhone i płyta była zamieniona z drugiego ponieważ w nim nie zdołała dotyk i była zbita szybka . Wiec płyta była używana , ale w starym iPhone ten problem raczej nie występował . A w tym obecnym co chwila włącza mi sie ekran wyłącz albo anuluj czyli taki jakbym przyciskając przycisk power , albo telefon nagle sam sie blokuje co jest uciążliwe . A jak ja go chce zablokować to sie nie da , wtedy te próby wyłączenia telefonu sa częstsze .. A ten flex od włącznika to da sie wymienić bez wymiany płyty głównej ?
  • Poziom 12  
    Jak na drugim iphonie dziala lcd i dotyk to proponowalbym przełozyc plyte glowna zeby sprawdzic czy problem na 100% lezy po stronie flexa.