Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung R210s - Gubi zasieg

06 Maj 2005 20:26 1298 6
  • Poziom 12  
    Mam problemy z zasięgiem w Samsungu R210s. Co chwile gubi zasieg. Moze mi ktos podpowiedziec co mam z nim zrobić by normalnie zaczął działać? Miał moze juz ktos taki problem?
  • Poziom 29  
    ja miałem ale wystarczyło go dobrze skręcić bo ktoś w nim grzebał. A jaka jest historia twojego fona upadł był zalany?
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    sprobuj podgrzac koncowke mocy
  • Poziom 24  
    Gubi zasieg w jaki sposob jest pozniej go nie ma czy moze wyskakuije komunikat cos w rodzaju ograniczone cos tam. Jezeli to drugie to trzeba mu poprawic ekranowanie bo tam sa ekrany zrobione z plastyku. pomaluj to farba grafitowa albo dopasuj ekran z innego telefonu. Jezeli nie pomoze to PA do grzania wymiany na poczatek ale z tego co wiem to PA do tego modelu jest drogie.
  • Poziom 12  
    Telefon wyswietla komunikat "ograniczenie usług sieciowych". Wymieniałem w nim wyświetlacz, bo miał pasmo łaczace płytke z wyswietlaczem uszkodzone i brakowało mu przez to kilka lini. Wtedy zasieg jeszcze od czasu do czasu był, a teraz to juz zdechło do końca. Co dziwne, na wyswietlaczu miernik poziomu zasieg pokazuje normalnie, ze zasieg jest. Tylko ze jest komunikat, i dodzwonic sie nigdzie nie mozna. Czy to moze być wina oprogramowania, czy koncówka mocy siadła? Schemat serwisowy mam. Moze kto wie o co w tym biega? Jak by co to mam jedną zbędną płytke, z której można podzespoły wyjąć bo jest od tego samego modelu.
  • Poziom 19  
    Telefon najprawdopodobnie został kradziony. Zablokowany po IMEI. :(

Komunikaty które wsytępują w samsungach jeżeli chodzi o blokadę IMEI: "Ograniczone usługi sieci", przy próbie połączenia "Uwaga, brak sieci"
  • Poziom 12  
    No i po kłopocie. Wine za gubienie zasiegu ponosiła cewka smd w obwodach wyjsciowych końcówki mocy. Po podgrzaniu, wszystko wruciło do normy. Po prostu zimny lut.
    Dzięki za pomoc :) krys1 :) . Reszcie również dziekuje Za podpowiedzi :)