Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung R210s - Gubi zasieg

Lechuuu 06 May 2005 20:26 1316 6
 • #1
  Lechuuu
  Level 12  
  Mam problemy z zasięgiem w Samsungu R210s. Co chwile gubi zasieg. Moze mi ktos podpowiedziec co mam z nim zrobić by normalnie zaczął działać? Miał moze juz ktos taki problem?
 • #2
  fifii69
  Level 29  
  ja miałem ale wystarczyło go dobrze skręcić bo ktoś w nim grzebał. A jaka jest historia twojego fona upadł był zalany?
 • Helpful post
  #3
  krys1
  Level 23  
  sprobuj podgrzac koncowke mocy
 • #4
  macek
  Level 24  
  Gubi zasieg w jaki sposob jest pozniej go nie ma czy moze wyskakuije komunikat cos w rodzaju ograniczone cos tam. Jezeli to drugie to trzeba mu poprawic ekranowanie bo tam sa ekrany zrobione z plastyku. pomaluj to farba grafitowa albo dopasuj ekran z innego telefonu. Jezeli nie pomoze to PA do grzania wymiany na poczatek ale z tego co wiem to PA do tego modelu jest drogie.
 • #5
  Lechuuu
  Level 12  
  Telefon wyswietla komunikat "ograniczenie usług sieciowych". Wymieniałem w nim wyświetlacz, bo miał pasmo łaczace płytke z wyswietlaczem uszkodzone i brakowało mu przez to kilka lini. Wtedy zasieg jeszcze od czasu do czasu był, a teraz to juz zdechło do końca. Co dziwne, na wyswietlaczu miernik poziomu zasieg pokazuje normalnie, ze zasieg jest. Tylko ze jest komunikat, i dodzwonic sie nigdzie nie mozna. Czy to moze być wina oprogramowania, czy koncówka mocy siadła? Schemat serwisowy mam. Moze kto wie o co w tym biega? Jak by co to mam jedną zbędną płytke, z której można podzespoły wyjąć bo jest od tego samego modelu.
 • #6
  tasior01
  Level 19  
  Telefon najprawdopodobnie został kradziony. Zablokowany po IMEI. :(

  Komunikaty które wsytępują w samsungach jeżeli chodzi o blokadę IMEI: "Ograniczone usługi sieci", przy próbie połączenia "Uwaga, brak sieci"
 • #7
  Lechuuu
  Level 12  
  No i po kłopocie. Wine za gubienie zasiegu ponosiła cewka smd w obwodach wyjsciowych końcówki mocy. Po podgrzaniu, wszystko wruciło do normy. Po prostu zimny lut.
  Dzięki za pomoc :) krys1 :) . Reszcie również dziekuje Za podpowiedzi :)