Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przywracanie danych po nadpisaniu ich innymi plikami

24 Lis 2014 20:16 510 2
  • Poziom 8  
    Witam, Opisze swój problem dość dosadnie.. A wiec tak mam laptop lenovo g580 20150model. Miał on orginalny system windows 8,1 ale to straszny chłam jak dla mnie i postanowiłem wgrać mu Win7. Przy wgrywaniu okazało się ze partycja jest gpd. no to wpisałem coś żeby ją przekonwertowało na inny styl. No i ok. Po zainstalowaniu windowsa okazało się że dysk D jest sformatowany.. No to pobrałem program "EaseUS Data Recovery Wizard 8.5" Program działa ok wszystkie pliki widzi to zacząłem prace tym programem. Problem w tym że przywracanie tych danych ustawiłem też na dysk źródłowy Czyli dysk D. I tan program wszystko odtworzył tak jak było tylko z tym że wieksza cześć tych plików jest nie czytelna.. Od tąd nic z tym dyskiem nie robiłem i czekam na wasze sugestie jak mogę te dane ocalić. Z pewnością jak bym zgrał te dane na inny nosnik to bym je odzyskał.. A teraz co mogę z tym zrobić???

Dodano po 2 [minuty]:

teraz jak odpalam ten program to widzi te uszkodzone pliki które sam odtworzył.. A tych z których to czerpał nie ma.. Chodzi mi tylko o zdjęcia tj ok 16gb ztych 400gb co tam było.
  • Poziom 42  
    xplod555 napisał:
    jak mogę te dane ocalić

Nadpisanych danych nie da się odzyskać. Sprawdź DMDE, ale szanse znikome.
  • Poziom 37  
    Pliki były pofragmentowane zapewne więc niektóre fragmenty zostały nadpisane. To co pokazuje program to odzyskane fragmenty plików i raczej niewiele da się zrobić.