Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AMICA AWSN10DA - Pobiera wodę ciągle

Adrik66 24 Lis 2014 21:51 1200 8
  • #1 24 Lis 2014 21:51
    Adrik66
    Poziom 10  

Witam mam do was pytanie otóż nie wiem co jest pralka zamiast prać po włączeniu pobiera wodę ostatnio włączyłem i czekałem aż napełni się do odpowiedniego poziomu lecz mojemu zdziwieniu napełniła cały bęben

Proszę o pomoc o sugestię czy to może być płytką czy coś innego bo jeżeli jest to gra warta świeczki to idę jutro do marketu i kupię nową

AMICA AWSN 10DA

Pozdrawiam

0 8
  • Pomocny post
    #3 24 Lis 2014 22:34
    niewolno2
    Poziom 39  

Sprawdź jak zachowuje się elektrozawór w pozycji bez zasilania możliwe że się zawiesił i wtedy będzie przepuszczał.

0
  • #4 25 Lis 2014 06:27
    Adrik66
    Poziom 10  

kolego a gdzie się znajduje ten elektrozawór na dole pralki
    Dzięki za pomoc :)

koledzy zamówiłem w tym sklepie north hydrostat i zobaczymy sprawczałem przejście na na stykach i jest przejście
    jak przyjdzie dam znać czy udało się uruchomić

Pozdrawiam

0
  • Pomocny post
    #5 25 Lis 2014 14:16
    Stefciu_B
    Specjalista AGD

Adrik66 napisał:
    kolego a gdzie się znajduje ten elektrozawór na dole pralki

Z tyłu pralki tam gdzie masz przykręcony wąż doprowadzający wodę, ale Twój problem jest raczej w komorze hydrostatu (czystości i szczelności) , a nie samym hydrostacie.

1
  • #6 26 Lis 2014 11:46
    Adrik66
    Poziom 10  

kolego zamówiłem hydrostat niestety nie trafiłem wymontowałem płytkę i zobaczcie co zauważyłem
    da się to zrobić ??
    AMICA AWSN10DA - Pobiera wodę ciągle AMICA AWSN10DA - Pobiera wodę ciągle AMICA AWSN10DA - Pobiera wodę ciągle AMICA AWSN10DA - Pobiera wodę ciągle AMICA AWSN10DA - Pobiera wodę ciągle

0
  • Pomocny post
    #7 26 Lis 2014 14:08
    tolo
    Poziom 33  

Te osmolone miejsca o niczym nie świadczą ale na pierwszy rzut oka widzę, że są do poprawy luty.

1
  • Pomocny post
    #8 26 Lis 2014 15:58
    ziomus90210
    Poziom 35  

To nie są osmolenia te sterowniki tak mają. Nikt nie kazał ci wymieniać hydrostatu wężyk hydrostatu szczelny i nie zatkany??? Te czarne zabrudzenia możesz umyć izopropanolem lub denaturatem.

0
  • #9 26 Lis 2014 17:55
    Adrik66
    Poziom 10  

luty poprawione , weżyk odetkany prawdziłem przejście na tych kostkach i do tego modułu dochodzi impuls z hydrostatu co może być, pralka dalej się napełnia

edit koledzy temat rozwiązany przetarty wąż od hydrostatu po wnikliwej obdukcji stwierdzono mała dziurkę wielkości jak igła

Dziękuję za pomoc
    i Pozdrawiam

0