Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Plazma LG - czy jeszcze warto zamiast TV LED? - pilne

Pierwsza3 25 Lis 2014 07:38 1446 6
  • #1 25 Lis 2014 07:38
    Pierwsza3
    Poziom 13  

Chciałbym kupić plazmę Panasonica ale jak wiadomo, aktualnie można kupić tylko ostatnie modele plazm wyprodukowanych przez LG.

Jestem świadomy wszystkich wad i zalet plazmy, dlatego ją wybrałem.

Jedyne nad czym się zastanawiam to to, czy rzeczywiście JESZCZE plazma LG za około 2000 zł albo poniżej 50 cali, będzie mieć lepszy obraz niż TV LED w tej cenie?

Czy plazma LG jest bardziej awaryjna niż inne plazmy, może warto skorzystać z dodatkowego ubezpieczenie (również od uszkodzeń mechanicznych:) )?

Jeśli już kupować, to który model będzie lepszy:
    1) 50PB5600
    2) 50PN6500?

Dodam, że żadne bajery dodatkowe jak smart tv itp. mnie nie interesują. W razie potrzeby kiedyś tam, gdyby się pojawiła, kupię sobie mulitplayer np. FBOX 2 fergusona na androidzie 4.4

• #2 25 Lis 2014 07:47
    -=krakadzil=-
    Poziom 14  

Przesiadłem się z plazmy Philipsa na LED-owego sharpa, w sypialni mam LED-owe 27" LG.

Kąty widzenia są tak dobre, że obecnie nie ma nad czym się zastanawiać, zapomniałem już jaka była różnica.

• #4 25 Lis 2014 07:55
    -=krakadzil=-
    Poziom 14  

z odwzorowanie kolorów powiem tak, czerń jest ok, praktycznie wszystkie filmy oglądamy bez światła (ala kino), a co do reszty aż takim kinomanem nie jestem, ale na prawdę nie widzę różnicy przy oglądaniu zdjęć z wakacji na szarpie z tym co pamiętam po philipsie,
    mecze wyglądają okej, żadnego smużenia, konsola i laptop też dają radę

co do gier komputer i konsole częściej podłączam do lg (ale to jest monitor z funkcją tv) więc może nic takiego nie uświadczyłem, BT4 śmiga i tu i tu.

tak naprawdę żadnej różnicy nie zauważyłem, no może poza gabarytami i tabliczką znamionową ze zużyciem prądu...

l

• #5 25 Lis 2014 16:09
    ElmicPL
    Poziom 9  

Plazma za około 2 tyś z nie jest wg mnie najlepszym wyborem,proponuję pozostać przy LED,pytanie teraz czy musi być LG czy w grę wchodzą takze inne firmy?

• #7 26 Lis 2014 16:52
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson