Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mitsubishi colt cz3 - Reflektory przednie - oświetlenie

25 Lis 2014 11:17 834 5
  • Poziom 6  
    Zastanawiam się czy warto kupić sobie żarówki, które dają jaśniejsze i dłuższe światło jak np. osram night breaker? Chciałabym żeby jeździło mi się bardziej komfortowo, ponieważ teraz ciągle mam wrażenie, że światła słabo świecą. Byłam u mechanika znajomego i polecał mi właśnie takie specjalne żarówki, ale koszt jest, więc postanowiłam zasięgnąć opinii większej ilości osób - czy to się opłaca? Dodam, że często w weekendy robię ponad 400 km i poza miastem, więc właściwie to przemawia chyba za takim typem oświetlenia. Będę wdzięczna za rady:)
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 39  
    Jeśli prądy są ok, możesz zmienić żarówki.
    Często przyczyną słabych świateł są wypalone odbyśniki lamp - można regenerować takie lampy.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 6  
    Dobrze, zapytam o te rzeczy mechanika. A czy warto montować zwykłe żarówki czy te specjalne?
  • Poziom 22  
    Po to stworzono takie żarówki, więc jeśli nie jesteś zadowolona ze swoich świateł ze standardowymi żarówkami, to należy sięgnąć po tego typu produkty. Miej jednak świadomość, że ich trwałość jest zazwyczaj gorsza niż żarówek standardowych.
    No i oczywiście, jak wspomniał kolega powyżej, warto jednak sprawdzić stan instalacji elektrycznej lamp oraz stan samych lamp.
  • Poziom 6  
    Ok, dzięki za odpowiedź. A znacie może jakiegoś zaufanego mechanika w Warszawie?
  • Poziom 9  
    RACZEJ TO NIE ŻARÓWKI TO RACZEJ WZROK SIĘ POGARSZA ALE ŻAR€WKI WYMIENIĆ NA LEPRZE NIE ZASZKODZI A POLEPSZY