Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lg 47LA961 a słuchawki bezprzewodowe ?

potyr1 25 Lis 2014 18:40 1851 1
  • #1 25 Lis 2014 18:40
    potyr1
    Poziom 1  

Witam,
    mamy pytanie czy z telewizorem LG 47LA961 mogę podłączyć bezprzewodowo jakieś słuchawki ? Chciałbym coś kupić i chciałbym mieć pewność że będzie działać, a w marketach nikt nie jest mi w stanie pomóc ??
    Prośba o pomoc

0 1
  • #2 07 Gru 2014 16:40
    leszekpo59
    Poziom 26  

Witaj. Trudno znaleźć w sieci dane Twojego TV. Jednak proponuje następujące rozwiązanie. Jeżeli TV posiada typowe gniazdo słuchawkowe, to poprzez nadajnik od słuchawek bezprzewodowych, możesz uzyskać oczekiwany efekt.Wpinasz w gniazdo słuchawkowe przewód od nadajnika i nawiązujesz połączenie tą drogą. Powoduje to jednak wyłączenie głośników w TV. O ile nie ma gniazda słuchawkowego lub jest, ale nie chcesz rezygnować z równoległego odbioru poprzez głośniki w TV jest i na to rozwiązanie. Należy wykorzystać wyjście optyczne dźwięku z TV. Jest z tym trochę kombinacji, ale decyzja, czy Tobie to odpowiada, zależy od Ciebie. Ale, po kolei.
    Potrzebny jest przewód optyczny do TV z jednej strony
    którego drugi koniec wpinasz w przetwornik cyfrowo - analogowy
    Wyjście analogowe tego przetwornika, łączysz przewodem
    ze wzmacniaczem słuchawkowym
    Pod gniazdo wyjściowe wzmacniacza słuchawkowego podłączasz przewód od nadajnika słuchawek bezprzewodowych. Regulacja siły głosu w słuchawkach odbywa się niezależnie od siły głosu na głośnikach wbudowanych w TV Lg 47LA961. Tyle mogę zaproponować w Twoim problemie. Pozdrawiam.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo