Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor SAMSUNG UE40ES6570 LED 3D - dźwięk naciskania klawiszy w menu.

25 Lis 2014 19:38 2568 2
  • Poziom 8  
    Od czasu zakupu telewizora SAMSUNG UE40ES6570 LED 3D nie mogę pozbyć się dżwięku a raczej typowego"plumkania" które występuje w czasie korzystania z menu ustawień telewizora. Czy jest możliwość wyłączenia tego dżwięku a jeżeli tak to w jaki sposób . Muszę przyznać że owe "plumkanie " jest bardzo wkurzające. Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję. :?:
  • Specjalista Sieci, Internet
    A co na ten temat mówi instrukcja obsługi, albo infolinia producenta....?.
  • Poziom 8  
    W instrukcji niewiele się na ten temat dowiedziałem. Zresztą cała instrukcja wygląda bardzo poważnie a informacje w niej zawarte ograniczają się jedynie do tego jak podłączyć telewizor, wi-fi i takie tam. Mimo to udało mi się sprawę załatwić dzięki pracownikowi serwisu. Okazało się że w MENU wchodzimy w pole SYSTEM, następnie OGÓLNE i na koniec pozycja REAGOWANIE DŹWIĘKIEM. Tam są cztery poziomy: wyłączone, niskie, średnie , wysokie. Wystarczy odznaczyć wyłączone i po kłopocie.Tak się trochę rozpisałem, ale może ktoś kiedyś też będzie miał z tym problem dlatego się podzielę wiedzą. Temat można uznać za zamknięty.Dziękuję za pomoc i uwagę.