Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder nc+ usunął mi dane z HDD zewnetrznego jak to odzyskać ?

25 Lis 2014 20:42 2286 6
  • Poziom 8  
    Dostałem dekoder od nc+ i chciałem odtworzyć film z HDD na dekoderze. Poszedłem na chwilę zrobić sobie kanapkę, a tu nagle jest napisane: ,,dysk sformatowano pomyślnie'' i teraz pojawia się problem - jak te dane odzyskać? Mówię od razu, że komputer nie chce mi czytać teraz dysku.
    Dysk: Seagate FreeAgent GoFlex STAA250200 czarny (2,5", 250GB, USB 2.0)
    Dekoder: Wifibox+ Sagemcom DSIW74
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Pokaż screen z DMDE z widoku okna partycje dla tego dysku.
  • Poziom 8  
    mati211p napisał:
    Pokaż screen z DMDE z widoku okna partycje dla tego dysku.

Nie wiem czy to jest to, o co chodziło, ale zobacz:
    Dekoder nc+ usunął mi dane z HDD zewnetrznego jak to odzyskać ?
    Wejdź na partycję FreeAgent.... xCF 250GB i sprawdź, czy są tam Twoje dane. Jeśli tak to można ją wstawić po usunięciu tej podstawowej ext2/3/4.
  • Poziom 8  
    mati211p napisał:
    Wejdź na partycję FreeAgent.... xCF 250GB i sprawdź, czy są tam Twoje dane. Jeśli tak to można ją wstawić po usunięciu tej podstawowej ext2/3/4.

Dobra mam te dane http://scr.hu/3d1u/iob3v i co dalej (mam wersje demo)
    Usuń wszystkie partycje Ext2/3/4 w DMDE, następnie kliknij na partycję FreeAgent... xCF, wybierz przywracaj, a następnie Wstaw. Zastosuj zmiany, odłącz i podłącz dysk zewnętrzny ponownie do PC. Dane powinny być wtedy widoczne spod eksploratora Windows.
  • Poziom 8  
    mati211p napisał:
    Usuń wszystkie partycje Ext2/3/4 w DMDE, następnie kliknij na partycję FreeAgent... xCF, wybierz przywracaj, a następnie Wstaw. Zastosuj zmiany, odłącz i podłącz dysk zewnętrzny ponownie do PC. Dane powinny być wtedy widoczne spod eksploratora Windows.

Dobrze wszystko działa dziękuję.:D Rozwiązujesz wszystkie moje kłopoty. :D