Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Porównanie zestawów uruchomieniowych.

Dreg 25 Lis 2014 21:17 675 5
  • #3 25 Lis 2014 21:35
    Dreg
    Poziom 7  

Tak, wybacz. Zazwyczaj kręcę się po forach gdzie sami admini mówią by zakładać nowe tematy, bo "każdy jest inny".

0
  • #4 25 Lis 2014 22:05
    dondu
    Moderator Mikrokontrolery Projektowanie

Dreg napisał:
    Może ktoś kto jest ogarnięty powie mi czym się różnią te zestawy?

Każdy zestaw ma specyfikację dostępną na stronie www - po prostu porównaj i zapytaj o konkret, gdy czegoś nie będziesz wiedział.

Z drugiej strony zastanów się nad inną możliwością: http://mikrokontrolery.blogspot.com/2011/04/jak-najtaniej-zaczac.html
    bo programowanie to nie wszystko - jeszcze należy umieć zbudować urządzenie od podstaw.

Szkoda, że nie piszesz co jest Twoim celem.

0
  • #5 25 Lis 2014 22:21
    Dreg
    Poziom 7  

Więc tak, byłem na tej stronie. Zrobiłem swój zestawik i programowałem go, ale cały czas się rozwijam i po przeliczeniu ile mnie wyniesie dokupowanie po kolei wszystkich niezbędnych "ingrediencji" wychodzi, że chyba taniej będzie jednak zestaw.

Moim celem jest przypomnienie AVR, potem nauka ARM i embedded systems na samym końcu. DO ARM sobie popatrzę na RPi, ale to pieśń przyszłości.

Co do budowania, jestem informatykiem, nie elektronikiem. Ja będę pracować na gotowych :P Np. w Nokii tak programują.

Dodano po 37 [sekundy]:

EDIT.
    O specyfikacji wiem, ale dla ATB nie mogłem znaleźć. Więc wolałem się upewnić tutaj.

0