Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SKORPION 2000A schemat

bialasmax 07 May 2005 10:24 1956 6
    bialasmax
    Level 13  
    Pilnie potrzebuje schemat tego alarmu mam vectre z podłonczonym alarmem SKORPION 2000A lecz nie działa mi oryginalny centralny zamek nagle przestał działać niewiem jak się do tego zabrać jeżeli ma ktoś taki schemat bardzo bym prosił na maila biuro.max(malpa)op.pl
  • Helpful post
    rgb
    Level 28  
    schemat jest tu https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=1190059#1190059 na przyszłóść korzystaj z funkcji szukaj
    alarm posiada dwa wyjścia( pojawia sie masa na przemian otwrcie zamknięcie ) do sterowania modułem dodatkowym centralnego zamka musisz sprawdzić zasilaniie tego modułu .Odłaczyć sterowanie na czas prób od alarmu i na wejscie sterujące modułu podać na chwile masę i zobaczysz czy steruje zamkiem jeśli nie to przyczyna tkwi w module .
    wloc
    Level 34  
    a czy dziala zamykanie z kluczyka
    david22
    Level 11  
    Posiadam ten alarm i zamykanie z kluczyka z wlaczeniem alarmu niestety nie dziala
    matimon22
    Level 25  
    Ale czy działa samo otwieranie z kluczyka??
    david22
    Level 11  
    Otwieranie z kluczyka tez nie dziala. Alarm pozostaje wlaczony, a centralka nie otwiera pozostalych drzwi. Skorpion 2000a otwiera drzwi i wyłącza alarm tylko pilotem
    wloc
    Level 34  
    sprawdziłbym najpierw sterownik i zasilania na niego /na prawym słupku pod nogami pasażera/ dość często to jest przyczną zalewa się wodą