Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przekazywanie internetu za pomocą kabla USB LG L5-II

piotrek power 27 Lis 2014 19:29 639 0
  • #1 27 Lis 2014 19:29
    piotrek power
    Poziom 27  

Witam.
    Mam takie pytanie.
    Mam komputer stacjonarny z dostępem do internetu i chciałbym przekazać ten internet na telefon za pomocą kabla USB. Udało mi się to zrobić z telefonem HTC Desire 500 - zainstalowałem HTC Sync Manager, dałem w telefonie Ustawienia sieci USB i opcję Przekazywanie internetu i internet w telefonie zaczął działać natychmiast przez żadnych dodatkowych opcji, później kliknąłem Hotspot i Desire 500 stał się nadajnikiem Wi-fi.

Problem jest natomiast z LG L5-II bo nie ma opcji przekazywania internetu tylko jest Tethering przez USB i Oprogramowanie LG, jest jeszcze Synchr. multimediów i Aparat ale to odpada.
    Ten Tethering to działa chyba w drugą stronę przekazuje internet z telefonu na komputer a mi trzeba odwrotnie, na HTC nie ma z tym problemu - działa,
    w L5 zainstalowałem LG Mobile Support Tools i nie działa. Może inne oprogramowanie ?

Czy na tych LG L5 nie ma takiej możliwości po prostu czy nie umiem włączyć ??

A tak ogólnie może ktoś się orientuje jak jest na innych telefonach ? Tylko HTC taką opcję posiadają czy inne też, wydaje się że jak Android ten sam to powinna być taka opcja na wszystkich telefonach z Androidem chyba że się mylę ? Jak to jest ?

Chciałem sąsiadowi zrobić i z moim telefonem tj. Desire 500 udało się bez problemu a z jego nie chce pójść.
    Z góry dziękuję za odpowiedź i poradę.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME