Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PIoneer VSX-424 + BDP-170 + Jamo S626

sid88 28 Lis 2014 14:33 1026 4
  • #1 28 Lis 2014 14:33
    sid88
    Poziom 2  

Witam serdecznie,

zamierzam kupic zestaw kina domowego Pioneer VSX-424K + BDP-170 + Jamo s626
    Czy ktoś miał okazje posłuchać takiego zestawu? Głównie chodzi mi o amplituner i głośniki?
    Pytanie o czystość dzwięku, barwe, "wydobycie" basu, funkcjonalność (podłączenie do innych urzadzeń - PC, dekoder, TV) i ogólne wrażenia?

Niestety żyjemy w czasach w ktorych zaden sklep nie stwarza możliwosci odsluchu (byłem nawet skłonny gnać z torunia do lodzi zeby posluchac w sklepie kon-sul, niestety powiedzieli mi ze nie ma takiej opcji).
    Moze ktos kojarzy dobry sklep w woj kujawsko-pomorski który stwarza taka mozliwosc?

Będę wdzięczny za odpowiedź, nie chce kupic kota w worku.

Może jakis inny sensowny zestaw do pokoju ok 20m2 do 3000zl?

Pozdrawiam
    Marcin

0 4
  • #2 28 Lis 2014 15:01
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

sid88 napisał:
    zaden sklep nie stwarza możliwosci odsluchu
    Szukaj salonów odsłuchowych a nie sklepów. Kon-sul to malutki sklepik.
    sid88 napisał:
    Moze ktos kojarzy dobry sklep w woj kujawsko-pomorski który stwarza taka mozliwosc?
    Proszę bardzo. http://www.audiocenter.com.pl/

0
  • #3 28 Lis 2014 16:13
    k52
    Poziom 32  

sid88 napisał:

Niestety żyjemy w czasach w ktorych zaden sklep nie stwarza możliwosci odsluchu (byłem nawet skłonny gnać z torunia do lodzi zeby posluchac w sklepie kon-sul, niestety powiedzieli mi ze nie ma takiej opcji).

Bo słucha się w sklepie, salonie, a nie punkcie odbioru sklepu www :D Ja bym powiedział, że posłuchać można jak nigdy wcześniej, sprzedawcy aż się proszą.
    Ale ten zestaw jest na tyle popularny, że jest w każdym z elektro markecie w Łodzi są 3, plus kilka sklepów rtvagd, plus profesjonalne salony audio. W Toruniu, Bydgoszczy też nie brakuje jednych i drugich.
    Basu w nim nie zabraknie i pazura, ale nieźle będzie tylko w filmach.

0
  • #4 29 Lis 2014 00:58
    sid88
    Poziom 2  

Dzięki bardzo za zainteresowanie i informacje. Odwiedzenia ten salon, zobaczymy czy dadzą mi posłuchać;)
    Właśnie zestaw popularny a w zadnym markecie nie ma:-\ stad moje pytania.

Dzięki bardzo, gdyby jakiś użytkownik zestawu podzielił się swoimi odczuciami to będę wdzięczny.

0
  • #5 29 Lis 2014 09:27
    k52
    Poziom 32  

Jamo muszą mieć sporo miejsca wokół siebie. Mają miękki kinowy bas, Pioneer też gra raczej cieplejszym dźwiękiem. Jak kupujesz zestaw kolumn 5.1 to z kupnem subwoofera wstrzymaj się , może nie będzie konieczny.

0