Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Beko CN 147243GW lodówka czy warto ,opinie o marce

28 Lis 2014 22:05 3222 6
  • Poziom 2  
    Beko CN 147243GW . Mam dylemat zastanawiam się nad kupnem jak wyżej zależy mi na opinij użytkowników i serwisantów ewentualnie opinie o lodówkach BEKO agregaty, antykorozija pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    Witam,

Czy owa lodówka została zakupiona, jeżeli tak to jak z użytkowaniem jej?
    Sprawuje się dobrze?
    Chce zakupić na dniach taką lodóweczke.

Pozdrawiam,
    Emil
  • Poziom 2  
    Ja też chce zakupić lodówkę Beko, możesz się podzielić więcej info?
  • Poziom 10  
    Również jestem ciekawa opinii o marce Beko.
  • Poziom 8  
    Witam

Posiadam od roku lodówkę Beko BCH 130000
    Jak na razie spisuje się rewelacyjnie.
    - komora zero - świetna sprawa do przechowywania surowego mięsa lub wędlin - duży plus - użyteczna sprawa.
    - system No Frost w Beko działa bardzo sprawnie. Zero wilgoci, brak nieprzyjemnych zapachów.
    - dobra jakość półek

W modelu który wybrałeś jest filtr antyzapachowy i jonizator - jak dla mnie to bajery za które sporo się przepłaca. Ale to tylko subiektywne moje zdanie.
    Beko od kilku lat robi na prawdę świetne chłodziarko-zamrażarki. Moim zdaniem warto zainwestować w tą markę. Mają dobry stosunek jakości do ceny.
    Jeśli chodzi o użyteczność jest na prawdę solidna. Będziesz zadowolony.
    Jedyna podpowiedź to jak kupujesz sprzęt powyżej 3000zł to rozważ dokupienie gwarancji 5 letniej. Przynajmniej ewentualny stres masz z głowy.

Odradzam Elektrolux. Niech nikomu nie przyjdzie do głowy zakup lodówki Elektrolux. Zepsuła się po 3 latach! Serwis rozłożył ręce. Przez 3 lata użytkowania lodówka niemiłosiernie się pociła. Pan z serwisu powiedział że Elektroluxy tak mają i są wrażliwe na temperaturę otoczenia.
  • Poziom 16  
    Jak ja coś kupuje to zawsze dokupuje dodatkowa gwarancje bynajmniej na dwa lata po upływie gwarancji.
  • Poziom 2  
    Polecam lodówkę i chyba markę no problem po 3 latach