Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mitsubishi colt cz 2005 - Poprawa seryjnego audio, wzmacniacz do seryjnego radia

rexonus 29 Nov 2014 12:16 1794 1
    rexonus
    Level 9  
    Witam, z racji uszkodzenia fabrycznego głośnika w drzwiach zamontowałem do colta głośniki Hertz EV 165.5 w miejsce fabrycznych z tyłu w drzwiach. Spodziewałem się poprawy dźwięku jednak głośniki grają cicho i słabo. Dodam że to wszystko jest podpięte pod fabryczne radio. Ogólnie grają gorzej niż fabryczne. Czy na fabrycznym radiu da się uzyskać dobry dźwięk z tych głośników czy trzeba dokupić do nich wzmacniacz. Radio chcę zostawić fabryczne, a z tyłu radia niema wyjścia na wzmacniacz. Zatem jak ewentualnie podpiąć ten wzmacniacz ?? Radio z tyłu nie posiada standardowej kostki ISO więc adaptera nie ma jak podpiąć.
    powalla
    Moderator of CarAudio
    rexonus wrote:
    Radio z tyłu nie posiada standardowej kostki ISO więc adaptera nie ma jak podpiąć.

Przecież nie ważne czy jest kostka ISO , czy nie lecz ważny jest sygnał idący do głośników , czyli możesz nawet taki konwerter umieścić z tyłu i pociągnąć sygnał do niego z tylnych głośników ...zresztą nie piszesz jak wygląda reszta systemu więc wnoszę że z tyłu też są głośniki.