Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Modecom mc-shf80u vs Edifier R1600T III

Ev0m 29 Lis 2014 13:23 837 1
  • #1 29 Lis 2014 13:23
    Ev0m
    Poziom 1  

Tak jak w temacie chciałbym się poradzić i usłyszać waszą opinię, które głośniczki wybrać mój budżet to 400zł myślę że nic lepszego w tej cenie nie znajdę. Powiedzcie mi tylko, które z tych w/w bedą lepsze pod względem jakości muzyki i basu. Od razu mówie, że mam pokój 5x5. Słucham rock/metal czasem jakies imrezowe kwałki.

Słyszałem, ze podobno Modecomy mają jakąś wadę i transformator buczy, czy to prawda ? Za Modecom przemawia 20 W wiecej mocy ( tylko teraz pytanie czy bedzię ją widać jakoś znacząco)

Proszę, żeby wypowiedziały się osoby które posiadają te głośniczki, a w szczególności zwróćcie uwagę na ten buczący transformator w Modecom.
    Z góry dzięki za pomoc
    ~~Ev0m~~

0 1
  • #2 29 Lis 2014 20:45
    buczo11
    Poziom 27  

Witam!
    Posiadam od dłuższego czasu Edifier-y pracujące w pokoju 3x4. Biorąc pod uwagę cenę tych głośników, to do jakości odtwarzanego dźwięku (współpracują z Maya U5) z pewnością nie mogę mieć pretensji, a basu na pewno nie brakuje. Wrażenia słuchowe w dużej mierze będą zależeć od rozstawienia tych głośników. Generalnie lepiej jest na bliskim odsłuchu, ale do nagłośnienia mojego pokoju skuteczności im nie brakuje.

0