Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MAN F2000 - Programowanie pilota od sterowania poduszkami w MAN F2000

29 Lis 2014 18:26 5469 3
  • Poziom 2  
    Witam,
    mam problem z pilotem od sterowania poduszkami w MAN-ie F2000. Nie wiem jak zaprogramować przyciski M1 i M2 tak aby samochód w zależności od wyboru danego przycisku opuszczał lub podnosił się maksymalnie. Słyszałem że istnieje możliwość przeprogramowania tych guzików.
    Jeśli ktoś ma stosowną wiedzę na dany temat proszę o odpowiedz ponieważ w obecnej chwili wartości podnoszenia i opuszczania nadwozia są bardzo małe.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    pio10100 napisał:
    Nie wiem jak zaprogramować przyciski M1 i M2 tak aby samochód w zależności od wyboru danego przycisku opuszczał lub podnosił się maksymalnie. Słyszałem że istnieje możliwość przeprogramowania tych guzików.
    Tak zmienia się to bez kłopotu:
    Ustawia się żądany poziom i jednocześnie wciska przycisk STOP oraz w zależności M1 lub M2.

M1 i M2 to pamięć poziomów (dwa niezależne poziomy), natomiast są one ustawiane w zakresie poziomów regulacji które są zapisane w sterowniku.
    Jeżeli za pomocą przycisków z "strzałkami" ustawiając górny lub dolny poziom jest on dalej niezadowalający to tymi przyciskami M1 M2 nie zwiększysz zakresu poziomów.
  • Poziom 22  
    Ustawiasz zadany poziom, np. max. Naciskasz stop i trzymając stop wciskasz M1 badź M2. I gotowe.
  • Poziom 2  
    OK dzięki za szybką odpowiedz.