Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Schemat podłaczenia Centralki NEOGSM-PS z dwoma szyfratorami SATEL SZW-02

29 Nov 2014 20:16 2376 7
  • Level 10  
    Witam Forumowiczów. Potrzebuje malej informacji. Musze podłączyć oprócz panelu dotykowego do centralki NEOGSM-PS, dodatkowe dwa szyfratory Firmy SATEL SZW-02 i nie mogę znaleźć opisu gdzie mam podłączyć parę pinów. chodzi mi dokładnie o C,C oraz ALM, i +LD -LD

dołączam zdjęcie jak by ktos był miły i dorysował kreska gdzie mam wpiąć te szyfratory to był bym bardzo wdzięczny

Schemat podłaczenia Centralki NEOGSM-PS z dwoma szyfratorami SATEL SZW-02
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • OptexOptex
  • Level 1  
  • OptexOptex
  • Level 31  
    Witam
    Kol.sharp podał Ci zwięzłą odpowiedź. Gdybyś dalej nie wiedział o co chodzi, a nie posiadał instrukcji serwisowej do w.w szyfratorów to na stronie SATEL'a są do pobrania. T U T A J jedna, w załączniku druga.

Pozdr.
  • Level 10  
    Czyli jeśli dobrze rozumie mam podłączyć jedno C do jakiegoś wejścia od I1-I8 a drugie do Grand??? I zaprogramować w programie Partner GSM to wejście jako załącz wyłącz a jak ustawić rodzaj jako NC czy NO? Mam tam dać tez rezystor z pomiędzy C a np I7??? Pozostałe rzeczy nie muszę podłączać. Bo jak dobrze rozumie to LD+ i LD- można podłączyć pod jakiś inny układ jako stycznik. A ALM nie muszę w ogóle podłączać? Czy panowie dobrze to zrozumiałem???
  • Level 1  
  • Level 10  
    Tak wiem nie do ziemi tylko do masy :), TAK wiem co to NC, NO normalnie zamknięty, otwarty. Tak zrozumiałem i wiem ze zle zadałem pytanie. Chodziło mi raczej czy mam stosować rezystor na zaciskach TMP?

PS. Moje myślenie wyprzedziło pisanie :)
  • Level 1  
  • Level 2  
    Witam,
    a czy ktoś może podpowiedzieć laikowi jak podłączyć do alarmu ROPAM mgsm4.0 czujkę BINGO aby reagowała na otwarcie czujnika , na obiekt .
    2xRelay - to styki przekaźnika - zazwyczaj NC podłączymy je do centralki na GND oraz a Wejście I1 np?
    2 x TMP- gdzie je podłączyć ?

Dziękuje za pomoc.