Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki tv lcd 46 do 3000 zł?

Szachmat23 30 Lis 2014 12:12 732 3
  • #1 30 Lis 2014 12:12
    Szachmat23
    Poziom 6  

Witam.
    Poszukuję dobrego TV do kwoty 3 tys zł.
    Wydaje mi się, że najodpowiedniejszy byłby 46 cali +

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 20m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ~3 metry
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? z reguły 2, czasami 4
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Głównie na wprost, czasami lekki skos.
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Rzadko będzie świeciło na ekran telewizora, a w razie potrzeby będą rolety / zasłony także nie ma to znaczenia.
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Brak : )
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Wi-Fi konieczne, przydało by się nagrywanie na usb/dysk, smart TV, dobrą przeglądarkę z flashem, bezproblemową obsługę napisów, najlepiej z możliwością dopasowania czcionki
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Na początku dvb-t ale nie zależy mi na jakości sygnału z anteny, tylko dobrej jakości przy filmach HD/BR.
    10 .Jakie urządzenia? Usb, DVD, PS4.
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Ciężko określić ale średnio 4-5h
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? bez znaczenia
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Głównie zależy mi na dobrej jakości przy filmach i ps4. Mało sportu.
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Tak.
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, ale nie jestem w stanie określić ile czasu.
    16. Preferencje co do marki? Philips ze względu na qwerty pilota i ambilight.
    17. Preferencje co do wielkości? 46' +
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Beznadziejne wpisywaniu tekstu w aplikacjach jak miało to miejsce w Panasonicu, który użytkowałem, powolne działanie, kiepska obsługa napisów do filmów.
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? 50/50
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3000zł i niechciałbym aby kwota była przekroczona bo to i tak z małą górką ;)
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Nie miałem porównania konkretnego sam, ale z tego co czytałem to raczej pasywne.

Generalnie preferuję philipsa ze względu na ambilight także chciałbym kupić coś z tej marki. Wiem, że wymagania spore w stosunku do kwoty jaką chcę wydać, ale może przynajmniej część wymagań uda się spełnić.
    Wstępnie wybrałem Philips 47pfs7109
    Ale nie wiem czy nie ma czegoś lepszego. Generalnie chciałbym 3 stronny ambilight ale to chyba jednak za mała kwota na taki telewizor.

• #2 01 Gru 2014 00:58
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Ten model co podałeś spełnia Twoje opisane potrzeby.
    Jeśli chcesz skorzystać z oferty specjalnej napisz na PW - dostaniesz info.

• #3 01 Gru 2014 06:43
    Szachmat23
    Poziom 6  

Hej, prawdopodobnie wstrzymam się dłużej z zakupem i zdecyduję na [b]7509[/].
    Uważacie, że warto dołożyć? Głównie przekonuje mnie 3 stronny ambi. Sporą różnicę wg mnie robi.

• Pomocny post
    #4 01 Gru 2014 11:18
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Wow, oczywiście że warto :
    - potrójny ambilight
    - subwoofer bezprzewodowy
    - inna matryca
    - lepsza czerń
    - wyższe znacznie algorytmy

Szukaj w ofercie
Zamknij