Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moduł do pralki - uszkodzony

07 Maj 2005 16:41 6067 7

• VIP Zasłużony dla elektroda
    Jest to moduł z pralki, poprzez przebicie/zabrudzenie nastąpiło wypalenie styków (jak widać na skanie), wszystkie elementy czynne zostały sprawdzone, poza US, na którym widnieje napis:
    PHILICO-15
    9814KH001

I tu mam kilka pytań?
    Co to jest za układ, jego rola, opis i dane, gdzie go kupić, lub może koledzy z AGD tanio odsprzedadzą taki układ, względnie moduł?
    Po zbocznikowaniu upalonych styków, pralka jest martwa. Innych uszkodzeń w niej nie wykryto.
  • Pomocny post
    Poziom 1  

Czyli np.:
    WMN9814KH001
    Dobrze 'kumam'?
  • Poziom 1  

:arrow: Bleble klient mnie 'wyciepnie' jak mu powien 210.00 PLN (z porto) + robocizna, niemniej serdeczne dzięki za link - przyda się.

:arrow: skryn interesuje mnie Twoja oferta odnośnie samego US, ewentualnie po taniej cenie ( no, bym zarobił) taki moduł, bo cena przedstawiona powyżej, jest stanowczo za wysoka w stosunku do modułu i sprzętu, klikam do Ciebie na PW.
    Nie ma Twojego nr GG/tlen :P

Serdeczne dzięki za zainteresowanie się moim problemem.

Pozdrawiam :P
  • Poziom 15  
    Naprawiałem kiedyś pralkę WMS 862 z podobnie wyglądającym uszkodzeniem modułu Remco 5151 (zamiennik 5153). Powodem wypalenia styków w module było zwarcie w uzwojeniach wirnika silnika (widoczne wypalenia na sąsiednich segmentach komutatora). Silnik był do naprawy, moduł do wymiany (naprawa nie przyniosła efektu). Przed podłączeniem nowego lub naprawionego modułu radzę więc koniecznie sprawdzić silnik pralki.

:arrow: markis dzięki za podpowiedż, to się okaże jutro lub pojutrze, moduł jest w drodze do mnie, po cenie 'Elektrodowiczan', temat uważam za zamknięty.
    Dziękuję.