Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BRC fly szarpie przy przłancza -

marceli2 30 Nov 2014 22:43 1167 0
    marceli2
    Level 10  
    Witam

Mam instalację X-flay od BRC z listwą wtryskową Apache, 2 lata, przejechane 14 tys.km. Wiadomo że te wtryski są kiepskie ale tak skompletowali instalację i wszystko chodziło. Najpierw było wszystko ok. od jakiegoś czasu szarpie podczas jazdy przy pierwszym przełączeniu na gaz. Tak samo jak silnik nagrzeję na benzynie do ok. 85 C i robię ręcznie pierwsze przełączenie na gaz też niemiłosiernie zamula i szarpie (skokami do przodu) nieraz nawet przejdzie na Pb, po kilku-kilkunastu sek. jest coraz lepiej a potem już normalnie jeżdzi i można przełączać i jest ok.
    Świece, kable nowe. Przepustnica, s. krokowy czyszczone. Ma ktoś jakieś sugestie? Moje podejrzenie- wtryski. Chciał bym je wymienić może nie na jakąś górną półkę ale jakiś kompromis. W miarę dobrymi opiniami ciesz się listwa AC W01 i o tej myślę. Czy to będzie dobrze działać? W związku z tym mam kilka pytań.
    1.Apache są 3 omy a AC 2 omy- czy centralka je obsłuży?
    2.Czy wtyczki podejdą czy trzeba przerabiać?
    3.Wyjścia z listwy zostawić te co w komplecie z listwą AC a wkrętek nie zmieniać?
    4.Reduktor Genius 1200mb ustawić na delta P ok. 1200mb?
    5.Przy nowym programowaniu P&D jaki odpowiednik wtrysków wybrać- keihin, brc-kolory ?
    Auto Toyota , silnik 3S-FE, 2000ccm, 120 KM, 2000r