Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane - kodowanie pcf bez wyjmowania z karty

30 Lis 2014 22:47 2505 8
  • Poziom 16  
    Witam. Czy jest możliwość dorobienia karty np. do Renault megane II mając do dyspozycji używaną kartę z innego auta oraz numer VIN samochodu, do którego ma być dorobiona? Dodam że karta nie rozbierana i PCF7947AT nie wkładany nowy. Czy da się zakodować PCFa bez jego wyjmowania z karty? Chcę tylko odpowiedzi tak lub nie ponieważ spotkałem się ostatnio z klientem, który twierdzi, że w taki własnie sposób dorobiono mu kartę do auta w co trochę nie wierzę.

A jeśli da się tak zrobić to czym? Będę wdzięczny.
  • Poziom 18  
    Jamrug napisał:
    kodowanie pcf bez wyjmowania z karty
    tak
    Jamrug napisał:
    Czy jest możliwość dorobienia karty np. do Renault megane II mając do dyspozycji używaną kartę z innego auta oraz numer VIN samochodu, do którego ma być dorobiona?
    nie
    Jamrug napisał:
    Czy da się zakodować PCFa bez jego wyjmowania z karty?
    tak
  • Poziom 16  
    Narazie jest 1:1 i nie wiem kto ma rację. Może któryś z kolegów coś więcej objaśni.
  • Poziom 21  
    Otwierasz kartę ,wymieniasz pcf na nowy (przekodowany)i programujesz w aucie
  • Poziom 16  
    To że pcfa nowego wklejam i koduje to wiem bo robiłem to już kilka razy. Mnie zastanawia fakt autentyczny że ktoś dorobił używaną kartę bez rozbierania dysponując tylko nr VIN (bez samochodu). No chyba że to jakaś nieprawda.
  • Poziom 21  
    Jest taka zabawka co czyści karty bez rozbierania ,tak opisywali na innym forum
  • Poziom 28  
    mako110 napisał:
    Jest taka zabawka co czyści karty bez rozbierania ,tak opisywali na innym forum

Dokładnie jest tak jak mako110 napisał.
    Pozdr.
  • Poziom 16  
    A dacie koledzy jakiegoś linka do tego forum?