Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy warto kupować taniego Pada?

Lisuzia 30 Lis 2014 23:12 636 8
  • #1 30 Lis 2014 23:12
    Lisuzia
    Poziom 10  

Witam planuje zakupić takiego "taniego" pada . Na wstępie zaznaczam ,że nie jestem zainteresowany padem od xboxa .Jedyne moje wymagania to żeby działał prawidłowo z taką grą jak np fifa 13 lub 14 na starym xp. Czy posiada ktoś z was takie ustrojstwo?

Link allegro

0 8
  • #2 30 Lis 2014 23:44
    pawlik722
    Poziom 20  

posiadam chociaż nie kupiłem go pod gry to powiem tak, brak możliwości wcisknia kilku przycisków na raz uniemożliwia cieszenie się z gry a jedynie doprowadza cę do stanu "GDZIE JEST KLAWIATURA!!"

0
  • #3 01 Gru 2014 10:01
    Radovic
    Poziom 16  

pawlik722 napisał:
    brak możliwości wcisknia kilku przycisków na raz uniemożliwia cieszenie się z gry a jedynie doprowadza cę do stanu "GDZIE JEST KLAWIATURA!!"
    Dlaczego brak? Co to za bzdura. O wiele lepiej w fife gra się właśnie na padzie, a to dlatego że właśnie trzeba cisnąć kilka przycisków na raz i na padzie jest o wiele łatwiej i wygodniej.

Ten pad jak i każdy inny nie dedykowany do fify (z dedykowanymi też są problemy) nie będzie działał.

0
  • #4 01 Gru 2014 10:27
    daavid117
    Poziom 42  

Radovic napisał:
    Ten pad jak i każdy inny nie dedykowany do fify (z dedykowanymi też są problemy) nie będzie działał.
    Skąd taki pomysł? Pewnie będzie działał, tylko opisy przycisków nie będą pasować. Ja mam taniego pada Vakoos i działa ze wszystkimi grami z jakimi się spotkałem. Co prawda nie wszędzie działa wibracja i nie wszędzie opisy przycisków pasują, ale mimo to po prostu działa.

Jeśli chcesz naprawdę dużo grać w Fifę to warto zainwestować w pada od XBOX albo innego oryginalnego.

0
  • #5 01 Gru 2014 10:32
    Radovic
    Poziom 16  

daavid117 napisał:
    Skąd taki pomysł?
    Przyciski to raz, prawy analog to dwa.
    Widać że chyba w fife nie grałeś. Działać będzie, ale co z tego jak gra będzie męczarnią.

W każdej grze przyciski muszą być odpowiednio ustawione pod gracza, a nie odwrotnie.

0
  • #6 01 Gru 2014 11:00
    Lisuzia
    Poziom 10  

Dziękuję za odpowiedzi :) Właśnie chodzi o to ,że pad ma nie być dla mnie a dla użytkowników małoletnich .Dlatego nie chce też 200zl wydawać na 2 pady. W sumie ciekawy jestem bo w pliku z ustawieniami można konfigurować przyciski .A co z innymi padami np.Logitecha albo esperanzy ? te chyba powinny być już chyba ok?

0
  • #7 01 Gru 2014 11:34
    pawlik722
    Poziom 20  

Radovic Masz tego konkretnego pada? Więc nagraj film i pokaż nam wszystkim że można na nim wcisnąć 2 przyciski jednocześnie, o drążku już nie wspomnę.
    Gdzie napisałem że Pad gorszy od klawiatury? mnie co prawda źle gra się na padzie ale jak mam już grać to na czymś co nie ma opcji wciskania jednego przycisku plus ruch w jedną stronę drążkiem bo to jest pomyłka ludzkości.
    Do autora, jesli masz zamiar kupić Pada na prezent to byle by miał multi touch

0
  • #8 01 Gru 2014 11:55
    113673
    Użytkownik usunął konto  
  • #9 01 Gru 2014 15:39
    Radovic
    Poziom 16  

pawlik722 napisał:
    nagraj film i pokaż nam wszystkim że można na nim wcisnąć 2 przyciski jednocześnie, o drążku już nie wspomnę.
    Nie za bardzo wiem o czym Ty mówisz, może miałeś wadliwego pada lub kompletnie nie współpracującego z grą.

Zapewniam Cię że padów przez moje ręce przeszło kilkadziesiąt (takie jak w linku też) i pierwszy raz w życiu słyszę że nie da się kilku przycisków na raz. W fife gram codziennie bo uwielbiam piłkę, używanie 2przycisków na raz jest wykorzystywane co chwile, a nawet więcej. W fifie akurat do 3/4/5 przycisków na raz + analog lub krzyżak.

0
  Szukaj w 5mln produktów