Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wgrywanie aplikacji javy do Siemensa ST60

07 Maj 2005 18:57 861 6
  • Poziom 26  
    Czy ktos wie jak wgrac aplikacje na ten telefon? Wiem ze sluzy do tego program STLoader. Wykonuje wszystko tak jak podane jest w opisie i niby cos sie wgrywa na telefon ale potem niczego tam nie ma. Jak to zrobic?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    ja uzywalem smart toola i dziala- zeby wgrac dajesz "nowy mms" a zeby zgrac wlacz kamere :) a co to masz za progsa - podaj linka do niego.
  • Poziom 26  
    To taki standardowy programik do laczenia telefonu z komputerem. Mialem go na plycie z telefonem.
  • Poziom 12  
    testowalem stloadera - dziala ale wlacz kamere w sluchawie - ten typ tak ma:/
  • Poziom 26  
    A jaka masz wersje oprogramowania w telefonie? Bo ja mam ta najnowsza i podobno z nia sa takie problemy.
  • Poziom 12  
    wersja 040305n- ale chyba jest juz nowasza- choc powinno na nowszej dzialac lepiej. ale z tego co zaobserwowalem te telefony sa beznadziejne - sama bledy doslownie we wszystkim.
    pzdr.
  • Poziom 1  
    hej majac soft 040305 nie wgrasz tzn wgrasz ale java ci nie zadziala ja wgrywalem gry na jave i mi dzialaly ale musialem wgrac najpierw pierwsze wydanie oprogramowania tzn 040206 i wtedy wgrywasz folder javy i do niego gry itp