Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a4 b5 95r - podłaczenie nawigacji - przed liftem

03 Gru 2014 15:43 1449 2
  • Poziom 9  
    Witam,

Mam pytanie. Posiadam audi z pełnym Fis i chciałbym zamontować nawigację do swojej audi a4 b5 przed liftem. Czy można zamontować nawigację opartą na samym czytniku który w wersjach Lift był montowany w bagażniku? Jeżeli tak, to co jeszcze potrzebuję do zmontowania nawigacji. Posiada ktoś może jakiś schemat, zdjęcia? Czy muszę wymieniać licznik na poliftowy z szyną CAN? Czy potrzebuję tunera TMC? Widziałem auta (audi a4 b5 fl), które posiadały konsolę 1 din, a właściciel mówił że posiada nawigację.

Pozdrawiam,

Jeżeli potrzebuję TMC to jakie numery katalogowe? Jeżeli FIS z CAN to od A4 czy A6 o jakich numerach?
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Przy wymianie licznika na taki z CAN nie będzie działał obrotomierz itp - można bawić się adaptacjami, czasami to pomaga.
    Przy liczniku od A6 trzeba przerabiać wsad licznika bo będzie pokazywał na odwrót wskazania paliwa w zbiorniku.
    Jest sens się w to bawić?
    taka nawigacja pozostawia wiele do życzenia, o aktualizacjach map można zapomnieć.
    Lepsza będzie nawigacja kupiona w markecie w cenie poniżej 200zł.
  • Poziom 9  
    Mam okazję kupić cały zestaw od wersji poliftowej na grosze i moje pytanie czy uda się to zmontować do audi przed liftem beż 2 dinowej nawigacji?