Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Nie działające bluetooth w laptopie Asus x550ca, problem ze sterownikiem.

adussiia 03 Gru 2014 20:13 1902 3
  • Nie działające bluetooth w laptopie Asus x550ca, problem ze sterownikiem.

Poziom 6  

Witam. Mam laptopa asus x550ca, po aktualizacji do windowsa 8.1 (ze standardowej 8) miałam problem z kilkoma sterownikami. Wszystkie zaktualizowałam poprzez program 'slimdrivers'. Problem pozostał jedynie z bluetooth, którego laptop w ogóle nie wykrywa, tak jakbym go w ogóle w laptopie nie miała (przed aktualizacją było wszystko w jak najlepszym porządku). Powyższy program też nie widzi braku sterownika to bluetooth. W każdym razie, w managerze urządzeń przy module bluetooth jest żółty znak zapytania. Po wejściu we 'właściwości' widnieje komunikat "System Windows nie może załadować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. Sterownik może być uszkodzony lub nieobecny. (Kod 39)
    {Załadowanie sterownika urządzenia nie jest możliwe}
    Nie można załadować sterownika urządzenia %hs.
    Status błędu: 0x%x"
    Próbowałam aktualizować sterownik korzystając z opcji 'aktualizuj oprogramowanie sterownika', aczkolwiek po próbie otrzymuję komunikat o treści "system windows ustalił, że oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia jest aktualne."
    Ktoś z was jest w stanie mi pomóc?

0 3
    Admin grupy audio

Spróbuj zainstalować sterownik ze strony Asusa, mają tam do Windows 8.1 z tego co widzę.

http://www.asus.com/pl/Notebooks_Ultrabooks/X550CA/HelpDesk_Download/

Są jak widać trzy, bo widocznie różne moduły były montowane, ale to już Twoje zadanie ustalić który masz w komputerze. Nic na ten temat nie napisałaś, więc my nie pomożemy.

0
    Poziom 6  

Qualcomm Atheros BlueTooth driver
    Taki sterownik miałam. Odinstalowałam go, pobieram ten sam jeszcze raz i spróbuję zainstalować.

-1