Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi

03 Gru 2014 22:36 2343 3
  • Poziom 14  
    Kilka dni temu zakupiłem monitor S27D590P i przy prawej ramce z góry na dół widać że pod¶wietlenie jest ciemniejsze niż na reszcie ekranu a kolory bledsze/zimniejsze. Widoczne jest to na jasnym tle - np. białym lub szarym.

Np. wygl±d tego posta na forum, tło jest takie beżowe ciepłe na całej długo¶ci, a w obszarze ok. 2cm od prawej krawędzi ten kolor jest już bledszy, tego na zdjęciach za bardzo nie widać, ale ludzkim okiem tak.

Czy taka wada podlega naprawie/wymianie gwarancyjnej?

Zał±czam zdjęcia zjawiska, na których widać porównanie lewej i prawej krawędzi.

Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi
  • Użytkownik usun±ł konto  
  • Poziom 14  
    Liczyłem na to, że może kto¶ z Was miał już tak± usterkę albo pracuje na serwisie i mógłby wiedzieć, jakie w tej sytuacji może mieć podej¶cie serwis do reklamacji.

Głównie chodzi o to, że nie chcę tracić monitora na miesi±c, je¶li ma się okazać, że gwarancji nie uwzględni±. A słyszałem, że zdarza się, że monitor wysłany z usterk± X na serwis wraca nie do¶ć, że nie naprawiony, to jeszcze z jakimi¶ dodatkowymi problemami np. porysowana obudowa, martwy pixel itp.
  • Poziom 41  
    SprawdĽ test kolorów na monitorze wtedy możliwe czy t± usterkę uznasz za wadę.

Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi Samsung S27D590P - Słabsze pod¶wietlanie przy prawej krawędzi

Porób zdjęcia ekranu i wy¶lij zgłoszenie do serwisu.