Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung CLP-325 - nie drukuje, dopiero po resecie, pusty toner

Venom132 04 Gru 2014 16:37 876 1
  • #1 04 Gru 2014 16:37
    Venom132
    Poziom 11  

Moja drukarka ma puste tonery kolorowe, lecz co dopiero zakupiony czarny.

Nie chce drukować, świecą się 3 czerwone diody od kolorów, że tonery są puste.

Tak już się dzieje od dłuuugiego czasu, lecz niepotrzebne mi kolory póki co.

Drukuje wtedy, gdy włączę zadanie do drukowania gdy ona jest wyłączona. Gdy już kliknę "Drukuj", wtedy dopiero włączę drukarkę to wtedy posłusznie wydrukuje.

Mam wrażenie, możliwe że złudne (nie wiem, nie znam się na działaniu programu drukarki), że to przez puste tonery nie chce drukować.

Jest możliwość, by drukowała bez problemu na czarno biało, omijając puste tonery (wyciągnąć też próbowałem)? O ile to wina tego.

Liczę na pomoc, gdyż chcę ją podłączyć do modemu i drukować przez sieć, jednak jest to niemożliwe z wyłączoną drukarką.

Pozdrawiam :)

ps
    dodam, że w oprogramowaniu drukarki zainstalowanej na komputerze zaznaczyłem drukowanie w skali szarości

0 1
  • #2 05 Lip 2018 21:05
    jerzysz58
    Poziom 2  

Temat wprawdzie stary ale odpowiem.
    Moj Samsung CLP320 nigdy nie drukowal, nawet tylko na czarno, jesli przynajmniej jeden kardridz byl pusty.
    Wiec chyba nie uda sie nic wydrukowac na czarno przy pustych kolorowych kartridzach.

Po sfixowaniu firmwaru dzieki ktoremu drukarka drukuje bez wzgledu na stan tonera, czyli rowniez wtedy kiedy rzekomo wszystkie kartridze sa puste, oczywiscie problem minal.
    Polecam.

0