Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralne ogrzewanie zimny powrót i nie grzejące 2 grzejniki PILNIE

04 Gru 2014 16:44 5352 2
  • Poziom 2  
    Witam proszę o pomoc specjalistów najlepiej hydraulików którzy chcieli by mi pomóc w moim problemie a zatem:
    poniżej dodam zdjęcia i zobaczycie co muszę zmienić waszym zdaniem
    a mój problem jest taki grzejniki zimne do połowy a dwa w ogóle nie grzeją na ostatnim zdjeciu widać rure którą zaznaczyłem czerwoną strzałką to ta rura własnie od dwóch nie grzejących grzejników znaczy się rura jest ciepła prawie do połowy bo jest widoczna i jest ciepła a w ściane nie mam jak sprawdzić jak dochodzi do grzejnika to jest zimna
    Proszę o szybką pomoc chciałem powiedzieć ze powroty są zimne a pompa to GRUDSON na zasilaniu oczywiście
    Centralne ogrzewanie zimny powrót i nie grzejące 2 grzejniki PILNIE Centralne ogrzewanie zimny powrót i nie grzejące 2 grzejniki PILNIE Centralne ogrzewanie zimny powrót i nie grzejące 2 grzejniki PILNIE Centralne ogrzewanie zimny powrót i nie grzejące 2 grzejniki PILNIE Centralne ogrzewanie zimny powrót i nie grzejące 2 grzejniki PILNIE Centralne ogrzewanie zimny powrót i nie grzejące 2 grzejniki PILNIE
    Centralne ogrzewanie zimny powrót i nie grzejące 2 grzejniki PILNIE
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Ogólnie ciężko cokolwiek Ci wywróżyć bo narzeźbione jest tam nieźle ale skoro rura na ścianie jest ciepła to pewnie za słaby przepływ do tych grzejników.
    Wyjaśnij jeszcze dlaczego się tak stało co dołożyłeś do instalacji co przerobiłeś itp.
    Może ta wynalazkowa pompa "pompa to GRUDSON" za słabo pompuje ustaw ją na 3, a może to GRUNDFOS.
    Może masz zapowietrzone te grzejniki ?
  • Poziom 2  
    ogólnie to ojciec przerabiał tą instalacje ja się tylko mniej wiecej przyglądałem,
    a więc tak zrobiłem nowy pokój i chciałem dołączyć dwa grzejniki, tak własnie zrobiliśmy dołączyliśmy rure z czerwoną strzałką do pionu podłączyliśmy grzejniki wode uzupełniliśmy odpowietrzyliśmy wszystkie grzejniki po rozpaleniu w piecu było zdziwienie nie grzeją nowe grzejniki rura do tych grzejników gdzie jest widoczna jest ciepła następnie wchodzi w ściane regipsowa i przy wylocie do grzejnika jest zimna obieg jest prawidłowo zrobiony a grzejniki w ogóle nie grzeją. pompa to rzeczywiście grundfos źle napisałem
    jak tato przyjedzie z delegacji to o wszystko się zapytam i napisze jutro dokładnie co i jak
    może inne grzejniki są zasyfione i dlatego nie ma pełnego prawidłowego obiegu ??