Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel monterey 3.0tdi(4jx1) 98r - jakie ciśnienie oleju szyny rail

05 Gru 2014 07:54 1617 6
  • Poziom 17  
    Witam.Potrzebuję podpowiedzi jakie powinno być ciśnienie oleju szyny rail aby sterownik puścił napięcia na wtryski.U mnie jest 1.5 Mpa przy rozruchu.Nie wiem czy nie za mało.Generalnie auto nie odpala.Brak błędów.Na plaku łapie.Instalacja silnika sprawdzona.A może ktoś od razu podpowie jak z ciśnieniem paliwa.Po zdjęciu wężyka z powrotu (z tyłu głowicy)lekko leci paliwo przy rozruchu ale słabiutko.Za wszelkie info z góry dziękuję.
  • Poziom 42  
    Nie wiem jak dokładnie w tym modelu, ale w układach CR przynajmniej 25/30 MPa
    1.5 MPa to jest nic.... dla raila...
  • Poziom 17  
    w manualu do montereya znalazłem informację że cytuję engine on ciśnienie powinno być od 3.5 do 5 Mpa.Ale to na odpalonym silniku.Nawet w wartościach rzeczywistych według tech 2 wartość zadana ciśnienia szyny jest 6 Mpa(ale to pewnie wartość na odpalonym aucie).
  • Poziom 42  
    Nie pamiętam tego modelu już dokładnie i schematów nie mam, ale zapytam, w tym roczniku system CR masz na pewno?
  • Poziom 17  
    system wtryskowy heui czy jakoś tak.Oej silnikowy jest w listwie,który to po otwarciu wtrysku naciska na paliwo które jest doprowadzone do wtryskiwacza przez głowicę silnika.Dziwadło ogólnie.
  • Poziom 1  
    Każdy TDi z VAG z systemem pompowtrysków ma podobne rozwiązanie techniczne.
  • Poziom 14  
    Ten system w samochodach amerykańskich wymaga ciśneinia oleju od 3,5 do 20 MPa, więc chyba masz za mało.