Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung galaxy tab 3 lite -

05 Gru 2014 09:00 1653 3
  • Poziom 9  
    Witam.Zakupiłem tablet samsung galaxy tab 3 lite oraz kartę 32 wgrali mi mapę IGO PRIMO i Sygic truck i jest taki problem ze gdy włączę nawigacje na postoju to jest ok natomiast gdy przy prędkość 90 km chce uruchomić albo wyłączyć mapę lub gps i z powrotem włączę to złapie sygnał ale stoi w miejscu i np. nie ubywa kilometrów. Muszę zwolnic do 60 km wtedy załapie i jest ok dopóki znów nie wyłączę mapy lub gpsa. Jeszcze jedno jak w tej mapie działa ruch drogowy online - muszę mieć połączenie z internetem?
    Proszę zmienić temat na zgodny z regulaminem. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki. jever 23
  • Moderator Programowanie
    gajcy77 napisał:
    gdy przy predkosci 90 km chce uruchomic bąć wyłącze mape lub gps i z powrotem włącze to złapie sygnał ale stoi w miejscu

Pomijam już sam pomysł zabawy tabletem przy jeździe 90km/h, ale chyba nie spodziewa się kolega, że jakiekolwiek urządzenie jest w stanie podać swoją lokację bez możliwości obliczenia pozycji początkowej, prawda?
    Przy pewnej prędkości położenie zmienia się tak szybko, że GPS/program nie jest w stanie obliczyć tegoż położenia.
  • Poziom 9  
    Co do zabawy tabletem to jestem kierowcą zawodowym i jest nas dwóch kierowców mam starą nawigację i ona łapie sygnał normalnie przy dużej prędkości i teraz nie wiem czy jest problem w tablecie czy w mapie a może tablety tak mają a może jakieś ustawienia
  • Poziom 31  
    Może to problem sygnału, bo u mnie taki sam tablet działał.