Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

whirlpool adg 6240 fd/1 - błąd e2 f8

05 Gru 2014 16:52 3588 4
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich. Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem, więc zakładam nowy.
    Mam mały problem ze zmywarką whirlpool adg 6240 fd/1
    Otóż ostatnio do turbinki pompy dostał się kawałek szkła. Gdy już udało mi się do turbinki dostać, usunąłem go i poskładałem ją do kupy. Gdy podłączyłem ją do prądu na wyświetlaczu wyskoczył na przemian migający napis e2 f8. Czy ktoś może powiedzieć w czym tkwi problem? Wszędzie szukałem znaczenia tego kogu ale nie ma nigdzie ani w necie ani w instrukcji... Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    witam, mam ten sam problem z tą zmywarką , udało się panu ją naprawić? w moim przypadku błędy pojawiły się po zaniku napięcia .
  • Poziom 2  
    niestety wezwałem serwis powciskał jakies guziki nie powiedział co i skasował 150 złotych
  • Poziom 13  
    Błąd F8 E2 oznacza błąd pompy spustowej.
  • Poziom 2  
    gumasek napisał:
    blad F8 E2 to blad pompy spustowej. Mozliwe ze przez to szklo sie zepsula lub zle podlaczyles kostke do pompy. Zresetuj zmywarke i wlacz tryb serwisowy

Mistrzu, nic się nie zepsuło. Pompy wogóle nie wyciągałem. Wyjąłem szkło i po prostu wyskoczył błąd. Przyszedł serwisant nacisnął jakąś kombinacje guzików na zmywarce i po problemie... Niestety ch**ek nie chciał się przypucować co naciskał. Zmywarka bez żadnej wymiany pompy i przełączaniu kostki działa do dzisiaj.
    Najpierw przeczytaj a potem odpowiadaj