Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tv/stereo, LG, euro out - przejście na cinch

Marrow.2 05 Gru 2014 20:08 729 4
  • #1 05 Gru 2014 20:08
    Marrow.2
    Poziom 2  

Witam,
    Czy możliwe jest aby połączyć telewizor z kinem domowym stereo za pomocą kabla euro<->cinch? Mój telewizor ma wyjście audio tylko OPTICAL a kino domowe ma wejście stereo, przejściówki byłyby zbyt drogie dlatego myślę czy możliwe jest aby telewizor będąc ustawionym na INPUT z hdmi "nadawal" dźwięk poprzez wyjście/wejście euro? Telewizor to LG 32LB75ZB,kino domowe takż LG jednak myślę że model nie ma znaczenia (a na urządzeniu nie ma nicnapisane i mmusiałbym iśćdo piwnicy z 4 ppiętra :-P)
    Pozdrawiam Mikołaj
    P. S. Przepraszam jeśli temat zamieściłem w złym dziale jednak ten wydawał mi się najbardziej odpowiedni, jeśli jednak jest zły to moderatora proszę o przeniesienie w odpowiedni dział a nie kasowanie tematu (przy tych wszystkich działach naprawdę idzie się pogubić jeśli ktoś jest laikiem :-D)

0 4
  • Mitronik
  • Mitronik
  • #3 05 Gru 2014 22:38
    kazikszach
    Poziom 33  

Te telewizory, które sprawdzałem nie miały wyjścia fonii na euro przy włączonym wejściu HDMI, może jakieś są.
    Co podłączasz do telewizora, może źródło ma wyjście cinch?
    Trafił się SHARP LC-32GD8E już dosyć wiekowy i ma na wyjściu cinch dźwięk, gdy podłączony jest sygnał na wejściu HDMI.

1
  • #4 06 Gru 2014 12:12
    Marrow.2
    Poziom 2  

PS4 i niestety ta konsola ma tylko wejścia na hdmi, USB i zasilanie.

0