Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

acer liquid z500 - brak j.polskiego skąd pobrać ?

06 Gru 2014 12:56 18438 17
  • Poziom 10  
    Witam . Zakupiłem w media markt w DE podany wyżej telefon Acer Liquid Z500 , przy próbie zmiany na język polski okazało się , że nie ma zainstalowanego języka polskiego. System to android 4.4.2 i tu moje pytanie , czy ktoś wie jak wgrać do tego modelu j. polski ? jakąś paczkę językową ? i czy taka jest dostępna ? szukałem na XDA , ale nie moglem znaleźć romu do tego telefonu. Czytałem , że w Niemczech był wprowadzony ten tel jako wersja na Europę zachodnią i dlatego nie ma j.polskiego. Natomiast w Czechach jest dostępny jako wersja środkowoeuropejska i tam jest j.polski . Może ktoś wie skąd pobrać owy rom bądź custom rom ? może z jakiś stron naszych południowych sąsiadów ?
  • Poziom 12  
    Witam, tak się składa że też mam ten problem z tym samym modelem.
    Czy Kolega podzieli sie info jak zroutować ten model
  • Poziom 12  
    Dzięki, spolszczenie zrobiłem przez ADB, ale na roocie mi bardziej zależy. Tydzień szukalem i nic potwierdzonego nie znalazłem jeszcze raz dzięki i wesołych świat...
  • Poziom 12  
    Witam, Kingo root nie działa na tym modelu, jest brak polączenia, ktoś jeszcze pisał że narazie ten program nie rootuje urządzeń z cztero rdzeniowym prockiem.
    zrobiłem wg opisu. zainstalowałem pda net i kingo. Tel w w debuging mode i zima...
  • Poziom 12  
    Witam ponownie, niestety nic go nie rusza ani v root ani kingo, choć ten v root widzi telefon. ktoś wie jak go wykastrować ?
  • Poziom 13  
    Kolego widzi go i klikasz root i nic ?

Dodano po 7 [minuty]:

kolego znajdź taki jeszcze programi "wondershare mobilego" coś w podobie do Vroot i Kingo
  • Poziom 12  
    witam ponownie, też nie działa restartuje telefon itp ale nie ma su nie ma roota
  • Poziom 9  
    Witam. Posiadam również ten model z niemieckiego media marktu.
    To w końcu jak ten język polski wgrać?
  • Poziom 9  
    No ale w jaki sposób dokładnie zmienić ten język na polski?
  • Poziom 28  
    Spróbuj eRoot albo TowelRoot, może te aplikacje sobie poradzą?
  • Poziom 1  
    Mam prośbę mógłby ktoś napisać co po kolei robić, aby wgrać język polski do tego telefonu. Bardzo proszę. Z góry dziękuje ;(
  • Poziom 12  
    Najpierw robisz root'a, potem pobierasz z play aplikacje morelocale2 i instalujesz ją gdy sie uruchomi wybierasz z listy polski 2 razy i to wszystko.
    co do roota to działa tylko metoda z xda... tj. fleszowanie recovery
  • Użytkownik usunął konto