Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czarny ekran podczas instalacji windows 8

06 Gru 2014 23:30 798 13
  • Poziom 2  
    Witam,

Na kompie miałem zainstalowanego windows 7. Chciałem zmienić system na win 8. Rozpoczęło się formatowanie, istalacja itd. i w pewnym momencie monitor przestał wyświetlać obraz. Nie bardzo wiem, co teraz zrobić. Wygląda to tak jakby karta graficzna nie była zainstalowana/ nie działała. Nie wiem. Proszę o pomoc.
  • Poziom 2  
    Też mi się tak wydaje. Po prostu jest no signal na monitorze. Tak jakby karty nie było, no nie wiem jak to opisać. Monitor jest na 100pro sprawny, bo podpiąłem pod lapka tym samym kablem i działa. CO robić?
  • Poziom 11  
    A jak uruchamiasz komputer to ci wyświetla coś?
  • Poziom 2  
    Nic nie wyświetla. Podłączone jest wszystko dobrze, sprawdzałem na dwóch monitorach. Przy włączaniu nie wyświetla się nic.
  • Poziom 15  
    Jakie masz karty w PC ? Zintegrowaną i dolożoną druga na PCI E?
    Jesli tak to z ktorej korzystasz ? Byc moze w BIOS sie przestawilo .. albo przestawiles .. sprobuj sie podlaczyc pod zintegrowaną ( o ile jest )
  • Poziom 11  
    Nawet do biosu nie możesz wejść?
    A kartę graficzną sprawdzałeś czy jest dobrze podpięta?
  • Poziom 11  
    A dasz rade wejść w menadżer urządzeń?

Moderowany przez WojtasJD:

A dasz radę nie zadawać głupich pytań? Przecież napisał w #5, że przy włączaniu nie ma obrazu.

• Poziom 2  
    Karty nie mam zintegrowanej. Bios restartowałem manualnie tj. wyjmowałem baterię i nic to nie pomogło. Nie mam za bardzo możliwości wejść w cokolwiek, bo nic nie widzę.

A i karta podlączona jest. OK. Sorry, za prostotę, ale jestem tylko przeciętnym użytkownikiem. Instaluję win 8 i ekran mi się wyłącza w trakcie. Tyle.
  • Poziom 15  
    Poszukaj zworki do resetu BIOS.. Wyjmujac sama baterie nie zresetujesz ustawien.. Chwile potrwa nim kondensatory sie rozladuja , a BIOS " zapomni " ustawienia..
  • Poziom 11  
    Pomimo, że nic nie widzisz a przy pomocy drugiego komputera (wykonywałbyś na tym na którym nic nie widać te same czynności co na tym drugim) gdyby udało ci się jakoś przestawić w biosie żeby ci odpalało z płyty to mógłbyś spróbować przeinstalować windowsa, może wtedy by coś pomogło.
  • Poziom 31  
    @stachu141414
    Podaj konfigurację sprzętową komputera.
    Jaka to wersja win8?
    Z takimi objawami jak piszesz spotkałem się na win 8.1.
  • Poziom 15  
    A proba podlozenia innej karty ?