Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mediabox+ kino domowe i samsung

babajaro78 06 Gru 2014 23:32 693 4
  • #1 06 Gru 2014 23:32
    babajaro78
    Poziom 2  

Witam
    Nadeszła chwila zmiany tv z poczciwego sony w4000 na samsunga ue h7000. Problem polega na podłączeniu do niego mediabox+ i kina domowego pionier vsx-lx 70. Na sonym dźwięk szedł przez hdmi od tunera przez kino do tv(wszystko było ok) .Po podłączeniu z tunera do kina i TV samsung tuner się zawiesza, w ogóle nie chce odpalić, lub następuje zamrożenie obrazu. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze ps4 podłączone do kina i TV jest ok dźwięk idzie przez kino domowe, funkcja hdmi cec wyszukuje bez problemu konsolę. Jaka rada

0 4
  • #2 07 Gru 2014 09:30
    k52
    Poziom 32  

Używasz kabli hdmi już o lepszej specyfikacji ?

0
  • #3 07 Gru 2014 14:12
    babajaro78
    Poziom 2  

Kable hdmi normalne 1.4 konsola podłączona oryginalnym przewodem jaki był w zestawie wszystko działa tv widzi ps4 sam włącza konsolę i kino domowe, nawet zmieniłem ten przewód pod media box+ i nie chce działać

Dodano po 4 [godziny] 17 [minuty]:

Chyba zostaje tylko opcja optyka 😬

0
  • #4 08 Gru 2014 13:01
    grubs
    Poziom 32  

A jak podłączasz tuner bezpośrednio do TV z pominięciem amplitunera to nie wiesza się?
    Bo rozumiem że masz to podłączone obecnie tak, że wyjście HDMI tunera łączysz z którymś z wejść w amplitunerze i z amplitunera z wyjścia HDMI OUT idzie kabel HDMI do wejścia w TV.

0
  • #5 08 Gru 2014 13:47
    babajaro78
    Poziom 2  

Jeżeli podłączam bezpośrednio do tv to jest ok, mam w amplitunerze jedno wyjście gdzie jest podłączony tv i cztery wejścia z czego pod jedno mam ps4 i drugie media box no i tuner po restarcie nie uruchamia się a jak działa i podpinam pod tv to tuner wogule nie reaguje

0