Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alcatel Pop C7 jak wgrac nowe oprogramowanie. Zawias na logo Play

07 Gru 2014 15:36 29805 9
  • Poziom 8  
    Witam.
    Bardzo proszę o pomoc.
    Alcate one touch 7041Dl pop c 7 dual sim
    Telefon zawiesza się na logo Play.
    Robiłem już reset z android recovery (po wejsciu kombinacja vol- + power) niestety nic nie pomoglo moim zdaniem jedyne co uratuje mi tel jest wgranie nowego soft-u. Nie mam gwarancji wiec serwis odpada a na naprawe kaza czekac.
    Prosze o pomoc w kwestii:
    skąd i jaki soft ściągnąć
    jak wgrać soft
    Pilnie prosze o pomoc jedyny telefon żony a ja jutro wyjeżdżam za granice.:///
  • Poziom 40  
    Udać się do serwisu aby wgrali SW za pomocą boxa.
  • Poziom 8  
    grubas napisał:
    Udać się do serwisu aby wgrali SW za pomocą boxa.

kolego napisalem ze nie mam czasu na serwis. Ale dziekuje za rade
  • Poziom 8  
    winmap napisał:
    Nie wiem jak jest z twoim modelem ale tutaj jest instrukcja w razie takiej usterki. Pewnie będziesz musiał się zalogować. Ja posiadam konto:
    http://www.forum-alcatel.pl/alcatel-one-touch...a-najnowszego-firmware%27u-od-alcatel-dla-c7/

Człowieku zbawco!!!! wszystko jak napisane w linku telefon zreanimowany trwalo 6h (serwery alcatela graja w ciula) ale zyje.
    Dobrze ze jest ta elektroda i dobrze że sa tacy ludzie jak ty;]
    Serdecznwie dziękuje i gorąco pozdrawiam;]
  • Poziom 10  
    Witam, podane linki już nie działają, a ja właśnie posiadam problem z moim Alcatelem. Wisi na logo Play i chciałem wgrać mu oprogramowanie od nowa. Fabryczne ustawienia nie pomagają. Pomoże ktoś?
  • Poziom 10  
    Dziękuję za odpowiedź sprawdzę dziś popołudniu ten link. Chciałbym też zapytać jaką aplikację do wgrywania firmware dla tego modelu polecacie?
  • Moderator - GSM
    Użyj programu Spflashtool. Twój telefon jest na chipsecie mediatek.
  • Poziom 10  
    Witam, dziękuję za pomoc udało mi się znaleźć w podanym linku odpowiedni soft. Wgrałem go w dniu dzisiejszym i telefon uruchomił się poprawnie.