Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

połączenie z siecią bezprzewodową-klucz zabezpieczeń

adrian.lodz 07 Dec 2014 16:12 1977 2
    adrian.lodz
    Level 9  
    Witam.
    Nie wiem co wpisać w polu marka/symbol/typ więc zostawiłem puste.
    Nawiązując do tematu.
    Mam problem z podłączeniem się do sieci bezprzewodowej.
    Moja karta to Atheros AR9002WB-1NG Wireless Network Adapter
    Po świeżej instalacji systemu Windows 7 64bit, nie muszę podawać żadnego klucza zabezpieczeń sieci. Od razu łączy się z internetem bezprzewodowo przez router pentagram. Nigdy nie podawałem żadnego hasła, więc nie wiem skąd mam teraz to wziąść.
    Próbowałem odinstalować urządzenie razem ze sterownikami, ale to nic nie daje. Po ponownej instalacji, dopisuje tylko znak '#' i następny numer. Obecnie jest to numer 3.
    Da radę jakoś dojść skąd wziąść ten numer? Albo coś zrobić, żeby wróciło do dawnego stanu? Może konfiguracja połączenia bezprzewodowego jest źle ustawiona? Miałem ustawione 'brak zabezpieczeń'.
    Do routera jako pierwszy jest podłączony komputer ojca, ale on ma internet kablowy. Nie ustalał nigdzie hasła.
    Ja jestem jako drugi podłączony do internetu.
    Dziwne jest to, że po świeżej instalacji systemu internet bezprzewodowy jest, i system nie woła o klucz, a po jakimś czasie wyskakuje okienko z żądaniem klucza zabezpieczającego.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    kasjo
    Level 25  
    Nie ustawiłeś żadnych zabezpieczeń więc może ktoś się połączył z twoim routerem i na złość ustawił szyfrowanie. Trzeba zalogować się na router po kablu i zmienić ustawienia. Lub przywrócić ustawienia fabryczne bo możliwe że hasło dostępu do routera też zostało zmienione.
    adrian.lodz
    Level 9  
    Ale w takim razie czemu za każdym razem jak instaluje system od nowa, to po instalacji systemu i sterowników nie muszę podawać klucza? I od razu łączy się z internetem przez wifi?