Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus X550VC - Klawiatura czasami świruje, niektóre klawisze nie działają

07 Gru 2014 19:03 1704 3
  • Poziom 11  
    Witajcie! Mam problem z miare nowym laptopem, zakupionym w marcu 2014r. Od jakiegoś czasu miewam problem z klawiszami A, ; i Numlock, delete, enter i strzałka w dół. Po prostu "wieszają się" trzeba trzymać, aż załapią, czasem się trzyma 5 sekund żeby załapał. Zainstalowany jest oryginalny windows 8.1 pro x64, na windows 7 jest to samo, a w biosie czasem też potrafi nie działać strzałka w dół. Robiąc testy, pracując na samej baterii po odłączeniu od zasilacza jest to samo przez pare minut, potem wraca do normy, chodzi ok, jak pracuje bez baterii na samym zasilaczu to też problemu nie ma. Najczęściej jest gdy jest bateria i ładowarka jednocześnie to w/w klawisze nie reagują bądź reagują po czasie. Co tutaj się gryzie? Jakieś porady?

Podrawiam!
  • Poziom 26  
    Spróbuj na innym zasilaczu.
    Kiedyś miałem podobny problem w jakimś Acerze, ale tutaj pomogła wymiana baterii. Kupy to się w ogóle nie trzyma ale tak było.
  • Poziom 11  
    No właśnie czytałem gdzieś, że to może być przez elektronikę baterii. Zasilacza nie mam innego w domu do laptopa, na gwarancje kurcza nie wiem czy odsyłać, bo nie udowodnie im za grosz że nie dziala, jak oni go wezmą i im będzie działało...
  • Poziom 11  
    Laptopa dałem na gwarancje, wymienili klawiaturę i działa ok. Zamykam temat i dziękuje za pomoc!