Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung galaxy advance s GT-i9070 przywrócenie ustawień

07 Gru 2014 21:01 7416 6
  • Poziom 8  
    Witam
    Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przywrócenia do ustawień fabrycznych telefonu samsung advance gdy mam rozbity dotyk i ekran ? Mam sprzedać telefon a mam na nim zdjęcia filmy i inne dokumenty których nie chciałbym aby zobaczył kupujący po naprawie telefonu. telefon sie normalnie włącza ale nie widać nic i nie wiem jak z dotykiem ale też raczej padł.
    Prosiłbym o szybka i łatwą do zrozumienia odpowiedź poprostu wytłumaczyć "łopatologicznie" :)
  • Poziom 12  
    tedy1906 napisał:
    Mam sprzedać telefon a mam na nim zdjęcia filmy i inne dokumenty których nie chciałbym aby zobaczył kupujący

Podłącz tel do kompa przez kabel i "wytnij/wklej' Stwórz sobie folder na kompie i tam wszystko wrzuć.
    To chyba najprostsze rozwiązanie i nie stracisz danych...
    Po podłączeniu przeszukasz wszystkie foldery.
  • Poziom 8  
    Ale np dostęp do maila czy cos dalej zostanie :/
  • Poziom 8  
    a cos z kombinacja przycisku wlaczania i vol- czy cos? :)
  • Poziom 8  
    moge zrobic hard reset tylko musialbym widziec to menu a jest problem glownie w tym ze wyswietlacz jest rozlany i nic nie widac. Czyli najlepiej jak by ktos mial taki telefon i probil zdjecia/screeny kazdego kroku w tym menu zebym wiedzial ile razy co kliknac:D

Dodano po 18 [minuty]:

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s...vBiiCqVlvivu89pJg&sig2=A8dOxmbB746HtGbeSBA1RQ zrobilem to wedlug tego filmiku ale nie wiem czy tak samo jest menu ulozone i czy go zresetowalo a na USB mi go nie wykrywa komputer
  • Poziom 16  
    tedy1906 napisał:
    moge zrobic hard reset tylko musialbym widziec to menu a jest problem glownie w tym ze wyswietlacz jest rozlany i nic nie widac. Czyli najlepiej jak by ktos mial taki telefon i probil zdjecia/screeny kazdego kroku w tym menu zebym wiedzial ile razy co kliknac:D

Dodano po 18 [minuty]:

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s...vBiiCqVlvivu89pJg&sig2=A8dOxmbB746HtGbeSBA1RQ zrobilem to wedlug tego filmiku ale nie wiem czy tak samo jest menu ulozone i czy go zresetowalo a na USB mi go nie wykrywa komputer

Więc z tego co rozumiem i tak nie dowiesz sie czy zrobiłeś dobrze hard reset skoro na wyświetlacz nic nie widać.Musiałbyś podstawić lcd i wtedy sprawa załatwiona a jak sie domyślam taka opcja raczej nie wchodzi w gre.