Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilot uniwersalny

08 May 2005 15:30 2865 3
  • Level 18  
    Witam.Szukam dobrega a niedrogiego pilota uniwersalnego i na allegro natknąłem się na coś takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49975086 nie znam tej firmy nie wiem czy to solidne wykonanie czy tandeta.Może ktoś z grupowiczów spotkał się z czyms takim ,jeśli tak to prosiłbym o opinię.Dotychczas używałem Mak-a 200 ale jego czas już się kończy,a tak na marginesie wcale nie za solidny. Pozdrawiam
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 31  
    Witam!
    Nie spotkałem lepszych pilotów uniwersalnych niż MAK-i.
    Zadzwoń do tej firmy i spytaj o nowsze.
    Cześć!
  • Level 15  
    Pół roku temu miałem także problem z wyborem pilota uniwersalnego.
    Po przejrzeniu sprzętu dostępnego za "normalne"pieniądze wybór padł na pilota "Focus".Najlepszy stosunek cena do możliwości,w pełni konfigurowalny i ergonomiczny.Brak mi tylko wyświetlacza - zapominam czym ostatnio sterowałem.Jest to pilot którego można nauczyć chyba każdego kodu (z orginalnego pilota),posiada także możliwość automatycznego poszukiwania i dużą bibliotekę kodów do nawet egzotycznego na naszym rynku sprzętu elektronicznego.W cenie do 100pln nie znalazłem równie wszechstronnego i user friendly sprzętu.
    Wadą może być dla Ciebie że to znowu Mak.
  • Level 18  
    Witam.Udało mi się trafić na allegro pilota uniwersalnego mak maxim,jakaś pani sprzedawała nowego na gwarancji za 30 zł,żal było nie kupić.W sumie jestem bardzo zadowolony,przed zakupem przejżałem masę ofert ,ale jednaki maki są chyba najsolidniejsze (mój się zużył bo swoje już wypracował).I tak kupiłbym maka maxim,nawet szukałem już w sklepach a znalazłem taniego na allegro.Dzięki za zainteresowanie i wskazówki.Pozdrawiam