Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat b3 kontrolki, podwietlenie, wskaznik paliwa i tem. silnika licznika.

pegaz95 08 Gru 2014 17:35 759 4
  • #1 08 Gru 2014 17:35
    pegaz95
    Poziom 8  

Sytuacja wygląda następująco nie działają kontroli te na dole świece zapłonowe, olej, ręczny/płyn ham. Z tych dolnych kontrolek działa tylko niebieska od drogowych. Nie działa również podświetlenie licznika, temp. Silnika i stan paliwa. Zegarek normalnie działa, a prędkość jest na linkę więc nie dotyczy. Wszystkie bezpieczniki są sprawne. Nie mam pojecia co może być źle, proszę o pomoc.

• #2 09 Gru 2014 11:30
    Golf90
    Poziom 23  

pegaz95 napisał:
    Sytuacja wygląda następująco nie działają kontroli te na dole świece zapłonowe
    A niby co to ma być? Jaki siedzi silnik? Który rok? POPRAW PISOWNIĘ!

• #3 09 Gru 2014 11:41
    pegaz95
    Poziom 8  

Passat b3, 1.9TDI 1Z swap z AAZ. Przepraszam piszę z telefonu. Jak podłączam licznik od golfa 3 to świecą się kontrolki od oleju i cieczy chłodzącej, nawet po wyłączeniu stancyjki.

• #4 09 Gru 2014 12:13
    Golf90
    Poziom 23  

pegaz95 napisał:
    Passat b3, 1.9TDI 1Z swap z AAZ.
    Czyli następna"RZEŹBA"na naszych drogach. Kupiłeś takiego?czy sam przekładałeś silnik?

Dodano po 3 [minuty]:

pegaz95 napisał:
    Przepraszam piszę z telefonu.
    Ja też piszę z telefonu;-)

Dodano po 5 [minuty]:

pegaz95 napisał:
    Jak podłączam licznik od golfa 3 to świecą się kontrolki od oleju i cieczy chłodzącej, nawet po wyłączeniu stancyjki.
    Bo to są inne wozy. Posprawdzaj instalację która biegnie do licznika,może przeróbka nie wytrzymała.

• #5 09 Gru 2014 12:22
    pegaz95
    Poziom 8  

Sam robiłem, i nie wiem co masz na myśli? Mówiąc rzeźba. Skoro większość pasuje ława (w sensie do 1Z), skrzynia, poduszki, chłodnica, nawet w pełni elektryka świateł, klaksonu itp. Zostało z passata bez ŻADNYCH zmian tylko i wyłącznie wiązka która szła na silnik została zaadoptowana z golfa i komp, bo w AAZ nawet go nie było, dorzucony potencjometr gazu z passata b4, właściwie to sam pedal z (rusztowaniem?) czy mocowaniem nie wiem jak to nazwać. Chwile po przekładce i wszystko działo ( wczesniej miałem spore problemy, ale z pomocą uporałem się z tym wszystkim) a w tej chwili dzieją się takie cyrki. Domyślam się ze coś może robic zwarcie, lub poprostu brakuje gdzieś masy, ale nie mam nawet pomysłu gdzie mogę tego szukać, więc proszę was o pomoc, czyli kogoś kto bardziej się na tym zna.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME