Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prostownik impulsowy do ładowania akumulatorów samochodowych - szukam !

mos5 10 Gru 2014 00:10 1359 3
  • #1 10 Gru 2014 00:10
    mos5
    Poziom 24  

Czy ktoś może polecić opierając się o praktykę i doświadczenie dobry, solidnie wykonany samochodowy prostownik impulsowy tak popularny ostatnio w handlu.
    Naprawiałem jakieś 1,5 roku temu klientowi taki prostownik przywieziony z austrii. Byłem pod wrażeniem wykonania i skutecznego działania (automatyka ładownia), dobrej jakości elementy, druk i solidny montaż, grube przewody, dobrej jakości zaciski. Czegoś takiego szukam aby polecić rodzinie i znajomym.
    Ceny na allegro wahają się od 50-100zł. Co z tej oferty jest godne polecenia.

0 3
  • Sklep HeluKabel
  • #2 10 Gru 2014 19:48
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 39  

mos5 napisał:
    Byłem pod wrażeniem wykonania i skutecznego działania (automatyka ładownia), dobrej jakości elementy, druk i solidny montaż, grube przewody, dobrej jakości zaciski.

A wiesz ile to kosztowało, bo napewno nie 50-100 zł, Raczej 300-400, co w Euro dla Austriaka wychodzi też 100 ich "złotych".

0
  • Sklep HeluKabel
  • #4 14 Gru 2014 23:46
    mos5
    Poziom 24  

Dziękuję kolegom za uwagi. Proszę jednak o ocenę tego co można np.:na allegro kupić za 50-100zł. Nie chodzi mi o profesjonalne urządzenie do zastosowań w serwisie tylko takie dla niedzielnego kierowcy któremu zdarza się 3-4 tygodnie nie używać auta.
    Trafiłem już wielokrotnie na tanie chińskie produkty które mnie zaskoczyły jakością.
    Na uwagę zasługuje prostownik firmy MEDION (ok70zł.) marka może nie pierwszoligowa ale znana.

0