Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 3510i NIE WŁĄCZA SIĘ;(

jagodka17 08 May 2005 18:57 1161 5
    jagodka17
    Level 2  
    ehh..
    nie chce włączyc mi sie komorka...
    poprostu raz mi sie wyłaczyłą.. właczyłam...
    <naładowana była dzisiaj rano>
    i za klika minut zn.ów mi sie wyłaczyła.. pozniej co włączyłam mi sie wyłączala.. a teraz nawet włączyc mi sie nie chce;(
    probowalam z inna kartą sim i tez nic z tego;(
    gdy właczam zaswieci mi sie niebieski ekran i gasnie..
    prosze pomózcie.. ;(
    User removed account
    User removed account  
    Bartek_Wosik
    Level 27  
    A czy telefon nie był kiedyś zamoczony lub zawilgocony?
    A może padła Ci ładowarka (co jest raczej wątpliwe) i bateria sie nie naładowała.
    Napisz co dała zmiana baterii.

Pozdrawiam, Bartek
    Bartek_Wosik
    Level 27  
    A czy telefon nie był kiedyś zamoczony lub zawilgocony?
    A może padła Ci ładowarka (co jest raczej wątpliwe) i bateria sie nie naładowała.
    Napisz co dała zmiana baterii.

Pozdrawiam, Bartek
    krasny1
    Level 12  
    witam
    Jezeli telefon nie upadl i nei byl zamoczony to sprawc na innej bateri co sie dzieje jezeli to nie pomoze to na 100% tzeba wgrac nowe oprogramowanie i bedzie trykac jak nalezy.
    Pozdrawiam
    jagodka17
    Level 2  
    telefon ani nie upadl.. ani sie mnie zmoczył.. bateria jest dobra.. sprawdzałam z bateria kumpeli.. i tez nie działa..
    dzisiaj byłam w plusie <bo mam stamtad komore> i mi powiedział ze sam transport do serwisu by mnie kosztował 80dych;/ wiec kazal mi isc do takiego tam serwisu..
    i dalam jej ta komore.. powiedziala ze to bedzie kosztowalo 80zł.. ale pozniej jak sie wróciłam bo zapomnialam kazac jej napisac nr. IMEI na tej karteczce z pieczatką, zeby czasami pozniej nie dala mi jakiejs kradzionej.. to powiedziała ze nie idzie wgrac oprogrmowania;/
    i ze jeszcze popróbuje.. ;(

Dodano po 4 [minuty]:

czytałam cos na ten temat w necie.. i cos mi sie zdaje ze to bedzie przez takiego jednego MMS
    bo akurat chwilke po otrzymaniu mi sie pierwszy raz wyłączył.. i pozniej szło jak z płatka.. moj brachol jak o tym przeczytał to powiedział ze mi w zyciu nie da wlozyc karty do swojego fona.. ale dzisiaj powiedzialam mu ze ta karte w serisie tez sprawdzili:P i ze ma mi na chwilke dac tylko nr. <bo sms mam na karcie> i pozniej za chwilke mi pokazuje ze mu sie tez telefon wyłaczył;/
    na szczescie jeszcze u niego dalo sie właczyc.. mam nadzieje ze zaden wirus nie przeszedł. a jakby bylo cos z karta nie tak... to moge wymienic ja w plusie czy cuś? bo mam na abonament