Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Plyta glowna CALIFORNIA ACCESS 6700

toker77 08 May 2005 19:46 2415 7
    toker77
    Level 2  
    Mam problem z California Access 6700. Serwis CA wskazal na plyte glowna. Notebook sie zalacza, skanuje dyski i chwilke dziala. Problemy byly juz wczesniej - wylaczal sie i nie mozna bylo go zalaczyc. Czy ktos moze mial taki problem ? Co mozna zrobic oprocz oczywiscie wymiany plyty glownej ? Czy ktos moze ma taka plyte uzywana lub nowa w lepszej cenie niz serwis ?
    janex_lap
    Level 2  
    Też mam podobny problem z CA 6700. Komputer wyłączał się i nie chciał się włączyć, tylko migała dioda od zasilania. Wczoraj wyłączył się na amen. Przy włączaniu miga dioda zasilania i koniec. Do serwisu jeszcze nie dzwoniłem, ale nie wiem czy wymiana płyty głównej nie przewyższy ceny komputera.
    coyot
    Level 17  
    Spotkałem sie z wieloma laptopami tego typu także innych marek (defakto w środku była california)

Pewien serwisant z Warszawy do kórego wysłałem takiego jednego ztwierdził że w tych laptopach odkleja sie chipset BGA i wiadomo wymiana płyty.

Jestem ciekaw co było przyczyną tych awarii. Jeden ruszył po nagrzaniu hotem okilic chipsetu od spodu jak i dookoła. Jednakże po miesiącu wrócił od klienta tym razem padl na amen.
    janex_lap
    Level 2  
    Ciekaw jestem ile taka płyta może kosztować i gdzie można ją kupić ?
    toker77
    Level 2  
    Nowa plyta to koszt 1800 netto wedlug Karen Notbook - polecam serwisy wymienione wyzej ..... :)
    orzechdrums
    Level 2  
    Witam. Poszukuje płyty do CA 6700. Stan płyty obojętny (może być uszkodzona). Cena do uzgodnienia. Pozdrawiam
    elektronix
    Level 13  
    Oferuje naprawę takiego chipsetu BGA lub wymianę na nowy