Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a4, 1.9TDi 110 KM 1997r. quatro znika zasilanie na zaworze pompy wtryskowej

10 Gru 2014 22:19 1533 9
  • Poziom 6  
    Witam, Mam taki problem mianowicie zanika zasilanie pompy wtryskowej.Po włączeniu stacyjki zasilanie jest otwiera zawór, po chwili następuje klikniecie i zasilanie znika, mogę dodać że w tym samym czasie grzeje świece i w jednym momencie rozłącza świece i zasilanie pompy...
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 23  
    Przekaźnik na podszybiu 219 do wymiany.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 6  
    Dodam jeszcze ze stało mi sie po tym jak wymieniłem o ring w pompie wtryskowej w głowicy tam gdzie rurki do wtrysków przykręcam, odłączyłem kostki w koło aby zrobić dojście no i wykręciłem zawór odcinający pompę. Po tych czynnościach jest jak jest...
  • Poziom 35  
    Czyli rozumiem ze nie pali?
    Sprawdz czy ecu ma zasilanie jak krecisz, zasilanie na elab. Sprawdz przekaznik 109.
  • Poziom 23  
    fuelinyourblood napisał:
    Sprawdz przekaznik 109.

W tym modelu nie ma 109, jest 219 na pdoszybiu.
  • Poziom 6  
    Nie odpala, jak i również nie idzie odpowietrzyć pompy wtryskowej,..
    Proszę pisać jakieś podpowiedzi z wieczora zdam sie na użytkowników rade. Mam jeszcze pytanie czy jest możliwość błędu w komputerze który rozłącza
    pompę...
  • Poziom 23  
    Jest komunikacja ze sterownikiem?
  • Poziom 6  
    Diagnoza wykazała, przekaźnik 219 sprawny, prąd do pompy wraca podczas kręcenia rozrusznikiem, problem tkwi w pompie wracając do początku tematu wydaje mi sie że podczas wymiany oringu cos sie posypało w srodku...

Dodano po 11 [minuty]:

Dowiedziałem się że jest tam taka podkładka i podczas wycofania głowicy pompy prawdopodobnie spadła dlatego nie odpala ani nie odpowietrza się, więcej napisze po niedzieli bo zajmę się rozbiórką...
  • Poziom 6  
    Witam, nawiązując do początku tematu przeprowadzając uszczelnienie pompy na aucie, nastąpiła usterka techniczna, która zmusiła mnie do wyjęcia pompy... Usterkę na prawiłem wypadł jakiś sworzeń z tulejki i to na tyle chodź widziałem że jeśli by wypadła ta podkładka co pisałem nie źle by nabroiła. odpowietrzenie zajęło mi dużo czasu efekt słaby zacząłem wątpić w sprawność pompy, z pomocą przyszedł Plak...
    Który uratował sytuacje auto odpala wróciło do sprawnośc...i