Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Zasilacze UPS
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus F3sg - Obraz, kolory, matryca

10 Gru 2014 22:49 1389 6
  • Poziom 6  
    Witam, posiadam asusa F3sg, od niedawna mam problem z kolorami. Czysty biały kolor jest wyświetlany na różowo, po jakimś czasie czarny jest zielony. Najpierw był format, potem zmiana taśmy, matryca trochę kosztuje, więc przed kupnem w celu sprawdzenia chcę się upewnić czy ktoś zna taki przypadek i czy wie co trzeba wymienić? Asus F3sg - Obraz, kolory, matryca Asus F3sg - Obraz, kolory, matryca Asus F3sg - Obraz, kolory, matryca
  • Zasilacze UPS
  • Poziom 38  
    Bardziej mi to wygląda na uszkodzenie grafiki. Proszę podać pełne oznaczenie modelu.
    kobylik napisał:
    F3sg
    dalej powinno być -AP....
  • Zasilacze UPS
  • Poziom 6  
    F3sg-ap165c,
    GeForce 9300M G

• Poziom 35  
    Ja bym postawił na taśmę lub matrycę, tam są dwie taśmy, na pewno dobrą podmieniłeś, a jeśli wstawiłeś tą co idzie do matrycy nie do inwertera to objaw jest identyczny? No niestety jak się nie ma coś na podstawienie to idzie się w koszty, na 100% nie da się powiedzieć co jest uszkodzone.
    Podłącz zew monitor i sprawdź czy masz idealny obraz.
  • Poziom 38  
    ul1002 napisał:
    Podłącz zew monitor i sprawdź czy masz idealny obraz.
    Tylko niestety to jeszcze nic nie znaczy często zdarza się że na zewnętrznym ok. Bez podstawienia matrycy ciężko cokolwiek definitywnego powiedzieć.

• Poziom 35  
    Wiem, temu napisałem aby podstawić matryce, ale może nie mieć, wiec gdyby vga wykazało jakiekolwiek odchyły od prawidłowego obrazu było by, że grafika jest na pewno uszkodzona, a tak niestety trzeba jednak matryce podmienić, bele jaka byle ccfl 30pin.