Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ford new holland 8340 96r brak hydrauliki

10 Dec 2014 23:11 5973 12
  • Level 7  
    Witam mam problem z hydrauliką w Fordzie 8340 podczas orki jak podniosłem pług i chciałem obrócić zapaliła się kontrolka ciśnienia oleju skrzyni i przestała działać hydraulika , wspomaganie działa jazda też , ale lekko czuć poślizg.NA wyświetlaczu od podnośnika pokazał się błąd 16 czy ktoś miał coś podobnego , lub mógłby mi coś poradzić .

Dodano po 13 [minuty]:

Dodam jeszcze że wspomaganie działa bez problemu
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • User removed account  
  • Level 7  
    Witam, są trzy filtry, zmieniłem je we wrześniu, oleju nie :-( Wyglądał na niedopracowany, bo filtry też były roczne, a traktor kupiłem we wrześniu z Francji.
  • User removed account  
  • Level 7  
    bardzo dziękuje za informacje jutro sprawdzę i zobaczę
  • Level 7  
    sprawdziłem ciśnienie jest 3 , wyskoczył błąd 24 na podnośniku :?:
  • Level 1  
  • Level 7  
    wspomaganie działa , biegi działają ,ale zaczęły coś dziwnie działać wcześniej nie było problemów a teraz zawsze nie załączą , a w ogóle jak zimny jest , muszę wyłączyć stacyjkę i włączyć i znowu działa ,i czuć poślizg sprzęgła ,biegi przełącza bez problemu , nie działają gniazda hydrauliki i ramiona :cry:
  • User removed account  
  • Level 7  
    dzięki za info widzę że sam nie dam rady tego ogarnąć mam gościa co tym się zajmuje tylko słabo u niego z czasem więc muszę czekać :|
  • Level 7  
    Panowie wystarczyło wyregulować ciśnienie na pompie ;-)
  • Level 1  
    Witam.
    Odświeżając temat gdzie można wyregulować to ciśnienie?